ماجرای فروش گوشت خر و الاغ در پیتزا فروشی مشهد +فیلم

ماجرای فروش گوشت خر و الاغ در پیتزا فروشی مشهد +فیلم

ماجرای فروش گوشت خر و الاغ در پیتزا فروشی مشهد که در شبکه های اجتماعی مطرح میشود چیست آیا واقعیت دارد؟

در سردخانه پیتزا فروشی میدان جانباز 50 کیلو گوشت الاغ کشف شده است که واکنش های مختلفی را در پی داشته است.

این گونه تخلفات معمولا در رستوران ها و غذاخوری های بین راهی دیده میشد که حالا به مراکز شهری رسیده و برخی از رستوران ها چنین تخلفات وحشتناکی را میکنند.

همیشه سعی کنید از رستوران ها و سالن های غذاخوری که به انها اعتماد دارید و قدیمی و معتبر هستند استفاده کنید رستوران همیشه باید تمیز و مرتب باشد و در بخش‌های مختلف آن باید نظافت در بالاترین سطوح حفظ شود. در واقع رعایت نظافت از مهم‌ترین ویژگی های یک رستوران خوب است که برای تمامی مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. برخی نکات ایمنی و بهداشتی در تجهیز رستوران ها وجود دارد که تمامی رستوران های خوب باید آن‌ها رعایت کنند. به عنوان مثال تهویه مناسب در آشپزخانه رستوران از اساسی‌ترین موارد در میان این نکات است.

فکر نمی‌کنم کسی اهمیت این موضوع را نادیده بگیرد. فرقی ندارد که هدف شما از انتخاب رستوران چیست؛ عامل موثری که برای انتخاب رستوران مناسب هیچ وقت عوض نمی‌شود کیفیت غذاست. اصلا یکی از بزرگترین و مهم‌ترین دلایلی که یک رستوران را برای ملاقات کاری یا دوستانه‌مان انتخاب می‌کنیم، غذای آن رستوران است. پس باید درباره کیفیت غذا دقت خاصی به خرج بدهیم.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *