یارانه 75 هزار تومانی در سال 99 + جزئیات افزایش یارانه در سال 99

یارانه 75 هزار تومانی در سال 99 + جزئیات افزایش یارانه در سال 99 را به همراه آخرین خبرها درباره این موضوع را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

یارانه 75 هزار تومانی در سال 99

عضو هیات ریسه مجلس گفت که در سال 99 قرار است که یارانه نقدی 75 هزار تومان شود و به حساب همه مشمولان واریز شود

یارانه 75 هزار تومانی در سال 99 + جزئیات افزایش یارانه در سال 99

با توجه به گفته های این نماینده مجلس نمایندگان در حال تلاش هستند که یارانه را به 75 هزار تومان برسانند .

بیش از 12 سال است که یارانه 45.500 تومان میباشد که از زمان شروع تا کنون تورم اقتصادی به شکل عجیب و غریبی افزایش یافته است و این یارانه همچنان همان میزان مانده است!

احمد امیرآبادی فراهانی در این باره گفته که دولت در پرداخت یارانه بنزین هم به شکل بسیار ناصحیحی عمل کرده است و فیلترهای زیادی برای مشمولان قرار داده و ما تلاش خواهیم کرد که حداقل یارانه نقدی را افزایش دهیم.

او گفت که در دو سال اخیر مشمولان زیادی برای یارانه حذف شده اند و حالا که تعداد مشمولان به حداقل رسیده است دولت باید مبلغ یارانه را در سال 99 افزایش دهد.

او با اشاره به بررسی نحوه پرداخت کمک معیشتی در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹، پیشنهاد داد: بهتر است ۵ هزار میلیارد تومان از ۳۱ هزار میلیارد تومان حاصل از افزایش قیمت بنزین، در اختیار نهادهای حمایتی قرار گیرد تا یارانه افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی بیش از یک صد هزار تومان شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: ۲۶ هزار میلیارد تومان باقی مانده از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین نیز میان ۷۸ میلیون نفر توزیع و یارانه هر فرد ۳۰ هزار تومان بیشتر شود. در صورت موافقت با این پیشنهاد یارانه نقدی هر ایرانی ۷۵ هزار تومان می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس همچنین درباره افزایش منابع موردنیاز برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹، تصریح کرد: دولت یک درصد از هزینه شرکت‌های دولتی سودده را به عنوان منبع شناسایی کرده بود که به پیشنهاد بنده این رقم در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ به ۲ درصد افزایش یافت بنابراین منبع جدیدی حدود ایجاد شد که می توان از این اعتبار برای افزایش بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان، رتبه بندی معلمان و…. استفاده کرد.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ از اختصاص یک هزار میلیارد تومان برای از بین بردن محرومیت توسط بسیج سازندگی خبر داد که این اعتبار از محل دریافت مالیات از خانه‌ها و خودروهای لوکس تامین می‌شود.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *