یاشار سلطانی پناهیان و خانه های میلیاردی علیرضا پناهیان

یاشار سلطانی پناهیان و خانه های میلیاردی علیرضا پناهیان جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

شایعاتی که یاشار سلطانی درباره پناهیان منتشر کرده است

یاشار سلطانی روزنامه نگار جنجالی که چندی پیش درباره خانه‌های نجومی و خبر سوءاستفاده شهرداری تهران از پارک لویزان در جریان مراسم عروسی دختر قالیباف حسابی خبرساز شده بود حالا درباره حجت الاسلام پناهیان صحبت هایی را کرده است که باعث شده مجددا جنجال ساز شود.

یاشار سلطانی پناهیان و خانه های میلیاردی علیرضا پناهیان

او درباره خانه های پناهیان صحبت هایی کرده که با واکنش تند پناهیان رو به رو شده است.

ایشان در پاسخ به شایعات گفت «کسر شان جلسات امام حسین میدانم که بخواهم به دروغ های اینها درباره زندگی شخصی خودم و خانه ای که ۵ سال قرار بود با شریکی آن را بسازیم جواب بدهم.»

او درباره خانه ای که 5 سال طول کشید تا ساخته شود میگوید که علتش این بود که من پول نداشتم ولی شریکم پول داشت و همین باعث شد ک 5 سال طول بکشد تا ساخته شود.

پناهیان ادامه داد: «پیش خود گفتم عجیبه خدایا چقدر باید تحقیر تحمل کنیم؟ گفتم صبر کنید من کسی را پیدا کنم که سهم شمارا بخرد.شرایط ما هم ویژه بود چراکه فرزندمان داشت ویلچری می شد و هر جایی نمی‌توانستیم برویم و نهایتا همین اقایی که اسمش را کنار اسم من گذاشتند و نمیدانم می‌خواهند من را با او خراب کنند یا او را با اسم من خراب کنند قبول کرد یک زمین ۲۲۵ متری که هر طبقه آن حدودا ۱۳۰ متر می‌شد را بخرد چون آن شریک قبلی به پول خود نیاز دارد تا ما یک فکری بکنیم ان فرد قبول کرد و خانه را ساختیم»

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *