یونس فاروقی کیست چرا امام جمعه اهل سنت خلع لباس شد؟

یونس فاروقی کیست چرا امام جمعه اهل سنت خلع لباس شد؟ جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

یونس فاروقی کیست؟

برخی از شبکه های اجتماعی خبر محکومیت یونس فاروقی امام جمعه اهل سنت منتشر شده است

گفته می شود که این روحانی خلع لباس گردیده است او امام جماعت مسجد حاج شیخ بلال فاروقی شهر اسالم می باشد

یونس فاروقی کیست چرا امام جمعه اهل سنت خلع لباس شد؟

گفته می شود که ماجرای خلع لباس از آنجا آغاز شده که مهدی ترابی بازیکن تیم پرسپولیس تهران در روز عید غدیر خم مولودی را خوانده که به مقدسات اهل سنت اهانت شده است به همین دلیل از اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی از این بازیکن شکایت کردند و خواستار عذرخواهی این بازیکن شدند و این روحانی صحبت های خارج از عرفی را کرده است.

یونس فاروقی هم در پاسخ به آن فوتبالیست حرف هایی زده است که معلوم نیست تا چه حد صرفا پاسخ به او بوده و تا چه حد ممکن است تبعات حقوقی برای او در بر داشته باشد که امیدواریم با مشخص شدن صحبت های دقیق مراجع قضایی نسبت به رفع هرگونه ابهام بکوشند.

در این میان نباید گذاشت رسانه های معاند بر آتش اختلاف شیعه و سنی بدمند. تنها رسانه ای که تاکنون ادعا کرده حکم یونس فاروقی را می داند ایران اینترنشنال نزدیک به عربستان است که نوشت : « یونس فاروقی، امام‌جمعه اهل سنت، به ۸ ماه زندان، ۴۰ضربه شلاق و خلع لباس محکوم شد.»

سال هاست که دشمنان اسلام و انقلاب در پی اختلاف بین سنی و شیعی هستند، اما با وحدت و اخوت بین برادران شیعه و سنی نقشه آنها بر آب شده و باعث وحدت بیشتر شده است

وی سابقه عضویت در شورای مدرسین حوزه علمیه اهل سنت گیلان را دارد و در زمان سیل در گیلان ،فعالیت‌های سپاه استان قدس در مناطق سیل‌زده اهل سنت وحدت‌آفرین است و از تلاش‌های همه نهادها به ویژه سپاه قدس استان گیلان در خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده اهل سنت گمیشان تشکر کرد.

شیخ یونس فاروقی در سخنانش گفته است: دشمنان اسلام از برادری شیعه و سنی و تقریب مذاهب اسلامی در رنج بوده و تلاش می‌کنند تا وحدت اسلامی را برهم زنند ولی با بیداری مسلمانان هرگز خواب تفرقه‌اشان تعبیر نمی‌شود.

 

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *