بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه کیست +بیوگرافی و عکس

شبنم قلی خانی بازیگر و کارگردان در تاریخ 19 آبان 56 در تهران متولد شده و در تلویزیون ، سینما و تئاتر فعالیت می‌کند.

شبنم قلی خانی فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغازنمود .

شبنم قلی خانی موردتوجه شهریار بحرانی قرارگرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید.

یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه کیست

شبنم قلی خانی یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه متولد سال 1356 است و با بازی در نقش حضرت مریم (ع) به شهرت رسید. از سال 1376 فعالیت های خود را شروع کرده و حالا یکی از ستارگان پرطرفدار در سینمای داخل کشور می باشد، در ادامه این مطلب به طور کامل با شبنم قلی خانی آشنا می شویم و نکات جالبی در مورد او را می خوانیم.

بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

شبنم قلی خانی بازیگر ایرانی در ۱۶ ابان ماه ۱۳۵۶ در تهران دیده به جهان گشود.دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته تئاتر و طراحی صحنه و مدرک کارشناسی ارشد در رشته کارگردانی می باشد. مدرک دکترای خود را در استرالیا دریافت کرد.

از دهه هفتاد فعالیت بازیگری خود را آغاز کرده و اولین نمایش وی در صحنه تئاتر بوده است.
سپس در فیلم سینمایی مریم مقدس با نقش آفرینی و چهره معصومی که داشت در اذهان ماندگار شد و به چهره معروف و مطرح سینمای ایران تبدیل شد.

بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

شبنم قلی‌خانی در سال 1392 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم شبنم قلی‌خانی در این سال، بازیگری در سریال سرزمین مادری به کارگردانی کمال تبریزی محسوب می‌شود.

بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه کیست +بیوگرافی و عکس

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی شبنم قلی‌خانی بازی در سریال سرزمین مادری بوده است. شبنم قلی‌خانی سال 1392 در 36 سالگی در سریال سرزمین مادری نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با کمال تبریزی همکاری داشته است. شبنم قلی‌خانی توانست با بازی در سریال سرزمین مادری تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سید شهاب حسینی، محمدرضا فروتن، نیکی کریمی و ثریا قاسمی بر تجارب او افزود.

در این صفحه از مجله شبونه بیوگرافی بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه را به همراه تصاویر و عکس های شبنیم قلبی خانی را تماشا کردید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *