100 گیگ اینترنت رایگان برای اینترنت خانگی و ثابت

100 گیگ اینترنت رایگان برای اینترنت خانگی و ثابت به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

100 گیگ اینترنت رایگان برای اینترنت خانگی و ثابت

آقای آذری جهرمی در اینستاگرام و تویترش خبر داد که به همه اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت خانگی یا همان adsl دستور داده که 100 گیگ اینترنت رایگان را برای مشترکین خود فعال کنند تا مردم در خانه بتوانند سرگرمی مورد نیاز خود را داشته باشند از از خانه خارج نشوند تا به کنترل بیماری کرونا کمک کرده باشند.

100 گیگ اینترنت رایگان برای اینترنت خانگی و ثابت

آقای وزیر گفت که این صد گیگ تا پایان امسال برای همه اینترنت های خانگی اعتبار داشته و مردم میتوانند از آن استفاده کنند.

پیش از این برخی از سلبریتی ها از وزیر جوان خواسته بودند که تلگرام را هم رفع فیلتر کند اما او گفت که رفع فیلتر تلگرام در اختیار او نبوده و چنین قدرتی برای انجام آن ندارد ولی به مراجع قضایی اعلام میکند که موضوع رفع فیلتر تلگرام را در رستور کار قرار بدهد.

لازم به ذکر است که شیوع ویروس کرونا در کشورمان به وضعت هشدار دهنده ای رسیده است و همه مسئولان بهداشتی از مردم خواهش میکنند که خانه بمانند و به بیرون نروند تا این ویروس را بتوانند کنترل و مهار کنند.

متاسفانه برخی از مردم به این هشدارها و تذکرها بی اعتنا بوده و با تعطیلی مدارس راهی مسافرت شده اند که استانداری های کشور تصمیم گرفتند ورودی های شهرها را ببندند تا مسافران به خانه های خود برگردند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *