بیوگرافی جواد نکونام و همسرش نسرین مقدم و فرزندان + عکس خانواده

بیوگرافی جواد نکونام و همسرش نسرین مقدم و فرزندان + عکس خانواده

بیوگرافی جواد نکونام و همسرش

جواد نکونام فوتبالیست سابق و سرمربی فعلی استقلال متولد 5 آذر 1359 در شهر ری میباشد او دارای سه برادر بوده و خودش فرزند سوم است زمانی که 7 سال سن داشت در فردیس کرج فوتبال را شروع کرد پدرش در بازنشسته نیروی هوایی بود و او را در فوتبال خیلی کمک کرد.

جواد نکونام با 148 بازی ملی بعد از علی دایی دومین فوتبالیست ایرانی است که بیشترین لباس تیم ملی را پوشیده است و با 39 گل زده در کنار کریم باقری از هافبک های گلزن تاریخ فوتبال ایران به شمار میرود.

جواد نکونام کیست و اهل کجاست

جواد نکونام فوتبالیست ایرانی در ۱۶ شهریور ۱۳۵۹ در شهر ری به دنیا آمده و در پست قاهبک توپ می زده .
وی چند سالی است که از فوتبال خداحافظی کرده و بازیکن اسبق تیم ‌ملی ایران و استقلال بوده است.
او یکی از فوتبالیست های لژیونر بود که در تیم خارجی مطرح اروپایی و عربی نیز حضور داشت.

بیوگرافی جواد نکونام و همسرش نسرین مقدم و فرزندانش + تصاویرعکس فرزندان جواد نکونام

از افتخارات دوران بازیکنی او میتوان به عنوان رکورد داری بیشترین بازی ملی با ۱۱۵ بازی ملی که کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران و سومین گلزن فوتبال ایران نیز بود یاد کرد.

وی با علی دایی و کریم باقری ومهدی مهدوی کیا چهار فوتبالیست اسطوره ای ایران هستند.

 نکونام و پدرش

عکس جواد نکونام و پدرش

سوابق

جواد بعد از خداحافظی از بازیکنی به عنوان مربی فعالیت می کند.

اولین بازی ملی خود را در سال ۱۳۷۹ مقابل سوریه انجام داد.

تاکنون در باشگاه نساجی مازندران به عنوان سرمربی و دستیار مربی در تیم ملی ایران و باشگاه خونه به خونه به عنوان سرمربی فعالیت کرده.

نکونام با ورود به این رشته ورزشی و علاقه شدید به فوتبال از کودکی تاکنون از زمان بازی های حرفه ای و رسمی از سال ۱۳۷۷ در باشگاه‌ های نفت تهران ، پاس ، الوحده ، الشارجه ، اوساسونا ، استقلال ، الکویت و سایپا و العربی و همچنین تیم های ملی و امید و جوانان ایران توپ‌ زده است.
در جام جهانی ۲۰۰۶ حضور داشته است.

بیوگرافی جواد نکونام فوتبالیست و کاپیتان سابق تیم ملی

نکونام بعد از فرار و نشیب های زیاد در فوتبال و حضور و درخشش در تیم های داخلی و خارجی و ملی ایران بعد از جدایی از تیم العربی و بعد بازی تیم ملی ایران با سوئد در سال ۱۳۹۵ برای همیشه از فوتبال خداحافظی و مربیگیری را دنبال کرد.

biography Javad Nekounam and his wife

در زمان خداحافظی او کارلوس کیروش سر مربی تیم ملی ایران بود که درباره جواد گفته : نکونام بهترین کاپیتانی بود که من در دوران مربیگریم داشتم و حتی از بازیکنانی مانند دونادونی، رائول، کین و رونالدو هم بالاتر بود.

ازدواج و عکس همسر

جواد نکونام متاهل و چند سالی است که وارد زندگی مشترک شده.

بیوگرافی جواد نکونام و همسرش و دختر و پسرش و فرزندانش

جواد نکونام و همسرش

او صاحب دو فرزند می باشد و نام پسرش آرین و یک دختر است.

حواشی تازه ای وجود دارد مربوط به دعوت از وی برای برنامه ویژه جام جهانی 218 روسیه می باشد که با عادل فردوسی پور به گفتگو پرداخت.

وی در جایی سخنانش اشاره به وضعیت مردم خوزستان و وضعیت کمبود آب کرد که بعد از پیایان برنامه در پستی انتقادی گقت که به من گفته اند درباره آب و خوزستان حرف نزنم…

بیوگرافی جواد نکونام و همسرش و دختر و پسرش و فرزندانش


(سوال از همسر جواد نکونام) از آریان چه خبر؟

(می خندد) حالا دیگر همه اول جویای احوال او هستند. در جمع خانواده و فامیل همه اول سراغ او را می گیرند و می بینم که اهالی رسانه هم همین طور هستند.

(جواد هم می خندد) این هم شاید از مضرات بچه دار شدن باشد. خودم هم از این دست تجربیات دارم. حالا که روی این مسئله حساسید باید بگویم خبر غافلگیر کننده ای برایتان دارم.

(سوال از همسر جواد نکونام) شما هم در خانواده پدری چنین موضوعی را حس کرده اید؟

اینکه آریان شده همه زندگی خانواده که بحثی نیست اما موضوعی که شما گفتید را هنوز دقت نکرده ام.

بیوگرافی جواد نکونام و همسرش نسرین مقدم و فرزندانش + تصاویر

خب، البته هنوز زود است که مسئله را تا این حد شفاف به شما بگویند. هنوز چند ماه دیگر می توانید دلخوش باشید. کم کم که آریان به حرف بیفتد و شیرین زبانی کند، رسماً باید دست ها را ببرید بالا.

(جواد می گوید) ما که از همین الان تسلیمیم.


می خواهم تعریف هر یک از شما را در مورد حضور آریان در زندگی مشترک تان بدانم و قطعاً خانم ها مقدم هستند.

خب من هر روز به طور مداوم درگیر آریان هستم. با توجه به اینکه جواد درگیر مسابقه، تمرین و سفرهای زیاد است می شود گفت آریان شده مونس دائمی ام. نمی گذارد مثل قبل جای خالی پدرش را حس کنم. الان بیشتر انرژی من صرف مراقبت از او می شود و این حس مادر بودن برایم بسیار ارزشمند است. حس می کنم انسان دیگری شده ام. مادر بودن نوع نگاهم به زندگی را تا حدودی تغییر داده است.

بیوگرافی جواد نکونام و خداحافظی از فوتبال

دوران کودکی جواد نکونام

دوران بچگی.خاطرات زیادی دارم.تا زیر هفت سال در آنجا بودم.فوتبال پلاستیکی در کوچه ها.تقریبا بیشتر فامیل هایم در آنجا هستند.آغاز عشق و علاقه به فوتبال.خود حضرت عبدالعظیم هم که به هرحال توصیف کردنی نیست.یک جای زیارتی که فکر می کنم قابل باور برای خیلی ها است.خیلی از فوتبالیست ها به این مکان می روند.من تقریبا شش ماه است به آنجا نرفتم اما خونه عموهام و پسر عموهام هنوز در شهر ری است و به آنها سر می زنم.

توپ؛علاقه هر فوتبالیست به توپ است.اینجا بعد از گل بود در تهران.بازی مقدماتی با اندونزی بود که گل زدم.بارها می خواستم بعد از گل کارهای عجیب و غریب کنم که نتوانستم.در کل گل زدن لذت بخش است حتی اگر ۵ بر صفر عقب باشی.اما گل زدن به کره و عربستان لذت دیگری دارد.ولی گل من به کره مهمترین گل فوتبالی ام بود.

خلبانی کار سختی است.وقتی از بالا به پایین نگاه می کنی تازه شرایط را درک می کنی که خلبان ها چه کار بزرگی را انجام می دهند.من پدرم تکنسین هواپیما در فردگاه مهرآباد بود و با هواپیما بیگانه نبودم.چند بار هم با او به ماموریت رفتم.در کل آنها در آن ارتفاع،با این همه مسافر که وظیفه جان آنها را بر عهده می گیرند کار بزرگی را انجام می دهند.

تیم ملی.آرزوی هر فوتبالیستی هست که همیشه باشد و بتواند بیشتر از روزهای قبل هم موفق باشد.در مورد سوختگی پایم در این عکس هم قبلا توضیح داده ام،بچه که بودم در خانه مان آتش سوزی شد.زیاد دوست ندارم به گذشته برگردم و در این مورد حرف بزنم.من روزی که رفته بودم اسپانیا دیدم که دیناوارا در این مورد مطلب نوشته است.مصاحبه با خود من بود اما اصلا حقیقت نداشت.آنها این مطلب را از جای دیگری برداشته بودند.

بیوگرافی جواد نکونام و همسرش نسرین مقدم و فرزندان + عکس خانواده

پدر نقش زیادی در فوتبالیست شدن داشت

آنهایی که من را از بچگی می شناسند می دانند که اگر پدرم نبود من فوتبالیست نمیشدم.خیلی از روزها نمی خواستم بروم سر تمرین اما پدرم بود که من را مجاب می کرد و خودش با من می آمد.من بازی های استقلال را به همراه پدرم می رفتم شیرودی.پدرم وقتی استقلال گل می زد من را پرت می کرد بالا.او خودش هم در جوانان شاهین فوتبال بازی کرده.با محمد آیینه چی و اکبر رستمی هم بازی بوده است.در مورد پدر نمی شود حرف زد.من این قدرت را ندارم.

بیوگرافی جواد نکونام و همسرش نسرین مقدم و فرزندان + عکس خانواده

پاس،همچنین پاسی هم آرزوست.یک باشگاه حرفه ای ،بازیکنان خوب،مدیریت قوی.حیف این پاس که از تهران رفت.از این جمع فقط ۵ نفر الان فوتبال بازی می کنند.در این تیم ۵ نفر هم ملی پوش بودند.پاس شاکله تیم ملی بود.مربیان تاریخ ایران در چاس بوده اند که قابل شمارش بودند.همه بازیکن ساز و همه آدم حسابی.شخصیت تیم خیلی بالا بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. حالا اگه ما دو زن داشتیم، تو‌کتاب رکورد های گینس هم ثبت میشد و شرفمون تو‌جهان برباد می‌رفت.‌ البته خلاف شرع نکرده. دارندگی و برازندگی. امیدوارم در ورزش و زندگی موفق باشه. بازیکن خوبی بود.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *