کارت Licence Vietnam کجاست و نحوه باز کردن قفل +جزئیات

کارت Licence Vietnam کجاست و نحوه باز کردن قفل +جزئیات

کارت Licence Vietnam کجاست و نحوه باز کردن قفل این کارت را در این صفحه از مجله شبونه اماده کرده ایم.

کارت Licence Vietnam کجاست

کارت Licence Vietnam در قسمت Legal قرار دارد که البته ممکن است برای تازه کارها که به تازگی وارد بازی شده اند قفل باشد.

نحوه باز کردن قفل

برای باز کردن قفل کارت Licence Vietnam باید حداقل یک نفر از دوستانتان را به بازی دعوت کرده باشید یعنی لینک مخصوص بازی را برای یکی از دوستان فرستاده باشید و او از طریق این لینک وارد بازی شده باشد البته نباید قبلا در بازی عضو بوده باشد.

در پایین بازی در قسمت Friends روی گزینه Invite Friends ضربه بزنید و لینک را کپی کنید و برای یکی از دوستانتان که قبلا در بازی عضو نبوده بفرستید و او روی لینک ضربه بزند و وارد بازی شود.

همستر کامبت چیست؟ Hamster Kombat یک بازی ویدیویی جدید است که به تازگی وارد بازار شده و توجه بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های اکشن و طنز را به خود جلب کرده است. این بازی با ترکیب جذابیت‌های گرافیکی، داستانی خنده‌دار و گیم‌پلی چالش‌برانگیز، توانسته است در مدت کوتاهی به محبوبیت زیادی دست یابد.

اگر بخواهیم خیلی ساده و سریع به خلاصه موضوع بپردازیم باید بگوییم، تلگرام در رقابت با سایر پلتفرمها، از رمز ارز مخصوص به خود رونمایی کرد و مدتی بعد موضوع رسمیت گرفتن مبادله این رمز ارز سر و صدای زیادی ایجاد کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *