فیلم دیدار نانسی عجرم با رونالدو و آندر تیکر در عربستان

فیلم دیدار نانسی عجرم با رونالدو و آندرتیکر در عربستان

حضور نانسی عجربم و رونالدو به همراه آندرتیکر و وینس مکمن در عربستان برای تماشا مبارزه بوکس تایسون فیوری و فرانسیس انگانو حواشی زیادی را به همراه داشت و بسیاری از رسانه های جهان به عربستان خیره شده بودند.

نانسی عجرم خواننده سرشناس در مراسم ورزشی عربستان شرکت کرد و در حاشیه آن به دیدار کریستیانو رونالدو رفت! البته رونالدو او را نمیشناخت.

فیلم دیدار نانسی عجربم و رونالدو و جورجینا

در حالی که در غزه جنگ ناجوانمردانه ای را اسرائیل به راه انداخته است اما عربستان این روزها فارغ از هرگونه تنش و جنگ به دنبال راه اندازی جشنواره های مختلف بوده تا بتواند نگاه دنیا را به سوی عربستان معطوف کند و از این راه درامد کلانی دست یابد.

آندرتیکر و وینس مکمن در عربستان

عربستان مخواهد خود را به قطب گردشگری جهان تبدیل کند و با ورزش این کار را انجام داده است او سعی میکند از ستاره های جهان دعوت به عمل بیاورد و نگاه رسانه های جهان را به سمت خود بیاورد.

همچنین ببینید:

فیلم کامل مسابقه بوکس تایسون فیوری و فرانسیس انگانو
فیلم کامل شوخی رونالدو با په په (پپه)

تایسون فیوری شنبه شب با پیروزی بر فرانسیس نگانو در عربستان سعودی با قطعیت از شکست فرار کرد.
این دو در ریاض در اولین مسابقه بوکس حرفه ای نگانو پس از انتقال او از UFC، جایی که او قهرمان سنگین وزن بود، ملاقات کردند.

فیلم دیدار نانسی عجرم با رونالدو و آندر تیکر در عربستان

در حالی که تعداد کمی از او انتظار پیروزی را داشتند، او با مایک تایسون و دیگران تمرین می کرد و بسیاری معتقد بودند که حداقل شانس ضربه زدن به او را دارد، قدرت او چنین است.

به هرحال مهمترین اتفاق این مسابقات حضور چهره های سرشناسی همچون اندرتیکر و وینس وکمن ، امینم و نانسی بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *