ماجرای فیلم آتش زدن حوزه علمیه جوادالائمه خمینی شهر +جزئیات

ماجرای آتش زدن حوزه علمیه جوادالائمه خمینی شهر که روز گذشته توسط اراذل و اوباش صورت گرفته و مورد استقبال رسانه های بیگانه قرار گرفت.

ماجرای آتش زدن حوزه علمیه جوادالائمه خمینی شهر

ماجرای آتش زدن حوزه علمیه جوادالائمه خمینی شهر

روز گذشته در پی اغتشاشاتی که برخی از شهرهای کشورمان رخ داده بود تعدادی از اراذل و اوباش با استفاده از کوکتل مولوتف اقدام به اتش زدن حوزه علمیه خمینی شهر کردند و باعث خساراتی به این حوزه شد.

در روزهای گذشته رسانه های ضدانقلابی سعی کرند با تبلیغ علیه روحانیون فضای ناامنی برای آنها ایجاد کنند و در روزهای اخیر شاهد امام پرانی از سوی برخی از افراد بودیم .

چندی پیش بود که محمد مطهری، فرزند شهید مطهری در کانال خود نوشت:

دشمن دشمن است و از هیچ تلاشی برای ترویج این اهانت دریغ نمی‌کند؛ باید دید دوستان چه کرده‌اند که برخی جوانان ولو اندک به چنین اقدامی دست می‌زنند.

برای مقابله با این پدیده، یک ذهن امنیتی بیش از یک راه نمی ‌بیند: دستگیری و ترساندن این افراد، اظهار پشیمانی در مقابل دوربین رسانه ملی و احیانا محکومیت سنگین. اما به نظر می‌رسد راه حل دیگری وجود دارد و آن این است که اجازه داده شود تصویری واقعی درباره روحانیت و آنچه در عالم روحانیون می گذرد به مردم ارائه شود. در اینجا «جهاد تبیین» لازم است ولی «جهاد تبیین» آن وقت در مخاطب اصلی‌اش – یا همان غیرانقلابیون – اثر می‌‌گذارد که همراه با «جهاد تقصیر» باشد که دومی مرد میدانش اندک است.

کینه عجیب نسبت به کل روحانیت در میان برخی از جوانان امروز، همه مولود وضع نابسامان اقتصادی و ناامیدی نسبت به آینده نیست، بلکه معلول عوامل متعددی است که مجالی برای ذکر همه آنها نیست.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 نظر

  1. فرخنده بانو

    کسی از مردم خمین توقع نداشت. به هر حال خوف آن میرود مقبره بنیانگزار انقلاب مورد بی حرمتی واقع شود

  2. سلام چندکوکتل مولوتوف به درب بیرونی حوزه زدندکه چهارنفربودن سزیع فرارکردن وخساراتی به حوزه نخوردفقط صدوپنجاه هزارتومان که کپسول اتشنشانی راشارژ کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *