بازیگر نقش آذر در سریال دربندون کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش آذر در سریال دربندون کیست +بیوگرافی و عکس

فریدون در سریال دربندون کیست

فرزانه سهیلی بازیگر نقش آذر دختر سروان دوایی در سریال دربندون میباشد فرزانه سهیلی متولد سال 1365 در اصفهان است او تجربه بازی در سریالهای «تبریز در مه»، «باخانمان» و «چشم بندی» را در کارنامه اش دارد.

او در تئاتر به عنوان بهترین بازیگر زن جایزه کسب کرده است و در سال 1403 در سریال دربندون بازی کرده است.

عکس های شخصی بازیگر نقش آذر در سریال دربندون

بیوگرافی

فرزانه سهیلی بازیگر نقش آذر در سریال دربندون بازیگر سینما و تلویزیون اصفهانی متولد ۱ فروردین ماه سال ۱۳۶۵ بوده و دارای فوق لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری است.

وی در سال ۱۳۸۳ به تهران رفت و فعالیت خود را در زمینه تئاتر آنجا ادامه داد.

عکس و تصاویر واقعی بازیگر نقش آذر در سریال دربندون

سوابق

سهیلی بازیگری مقابل دوربین را خیلی محکم و قوی شروع کرد و در سال ۱۳۸۸ در سریال تبریز در مه به کارگردانی محمدرضا ورزی حضور یافت. این سریال تاریخی ماجرای جنگ‌ های ایران و روسیه را در زمان فتحعلی‌شاه قاجار و عباس میرزا نشان می دهد و روایت‌گر جنگ‌های این دو کشور از آغاز تا مرگ عباس میرزا است.

بازیگر نقش آذر در سریال دربندون کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش آذر در سریال دربندون که علاوه بر بازیگری نمایش نامه نویس هم هست بعد از این سریال تا سال 1395 دیگر جلوی دوربین نرفت اما در آن سال اولین فیلم سینمایی خود را با عنوان سرطان بازی کرد. در این فیلم به کارگردانی حسین شهابی نویسنده ادبی مشهور کشور دچار سرطان خون است و همسر او تلاش دارد از طریق کار شبانه روزی هزینه های درمان شوهرش را تامین کند.

فرزانه سهیلی در سریال دربندون

فرزانه سهیلی در سال 1403 در سریال دربندون نقش آذر بازی کرد که یکی از تجربه های موفق این بازیگر میباشد.

سریال دربندون به تهیه کنندگی امیرمهدی پور وزیری می باشد ایشان تجربه کارگردانی سریال های شادآباد و مینو را در کارنامه هنری خود دارد، سریال دربندون بدون اطلاع و پخش تیزر به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت و جایگزین سریال نیمه کاره بدل شده است، در ادامه این مطلب زمان پخش و تکرار سریال دربندون از شبکه سه را بررسی خواهیم کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *