آموزش مشاهده کارنامه از مای مدیو my.medu.ir +فیلم

آموزش مشاهده کارنامه دانش اموزان از مای مدیو my.medu.ir +فیلم

آموزش مشاهده کارنامه دانش آموزان از مای مدیو my.medu.ir +فیلم

دانش آموزان برای مشاهده کارنامه تحصیلی خود باید به سایت اینترنتی مای مدیو my.medu.ir که آموزش و پرورش برای آن آماده کرده مراجعه کنند و کارنامه نوبت دوم و سوم و نهایی خود را دریافت کنند.

یه احتمال زیاد شاید برخی از دانش‌آموزان نتوانند که به این سایت دسترسی پیدا کنند و یا اینکه نحوه کار با این سامانه را بلد نباشند ما در این صفحه آموزش جامعی را ه دانش آموزان ارائه داده‌ایم.

نحوه گرفتن کارنامه از مای مدیو my.medu.ir

برای دریافت کارنامه از سامانه مای مدیو باید اموزشی که در ادامه مشاهده میکنید را مرحله به مرحله انجام دهید.

1- اولین قدم باید بر روی این لینک ضربه بزنید my.medu.ir .

آموزش مشاهده کارنامه از مای مدیو my.medu.ir +فیلم

سپس در صفحه ای که نمایش داده میشود باید روی گزینه “ورود دانش اموزان” صربه بزنید سپس در صفحه جدید نام کاربری و رمز عبوری که از سوی مدرسه به شما قبلا ارائه شده را وارد کنید. اگر نام کاربری یا رمز عبور را فراموش کرده اید باید با مسئولان مدرسه تماس بگیرید.

2- دومین قدم وقتی نام کاربری و رمز عبور را به درستی وارد کردید وارد صفحه ای میشوید که چندتا گزینه دارد و باید بر روی گزینه “دریافت کارنامه” ضربه بزنید.

3- سومین قدم در صفحه ای که باز میشود روی کادر سال تحصیلی ضربه بزنید تا یک منو باز شود و سال تحصیلی 1402 – 1403 را انتخاب کنید که کارنامه نمایش داده میشود و میتوانید مشاهده و یا دانلود کنید.

بهترین کار این است که اسکرین شات بگیرید و سپس به کافینت بروید و آن را چاپ کنید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *