آناهید دختر ایمان قیاسی را ببییند (عکس)

آناهید دختر ایمان قیاسی را ببییند (عکس) و جزدیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید/

آناهید دختر ایمان قیاسی را ببییند

ایمان قیاسی مجری مطرح کشورمان این روزها صاححب یک فرزند دختر به نام آناهید شده است که به سال گذشته ازدواج کرد امروز صاحب فرزند دختر شد حس پدر بودن را تجربه کرد.

آناهید دختر ایمان قیاسی را ببییند (عکس)

بعد از این اتفاق بسیاری از هنرمندان و کاربران شبکه های اجتماعی به او پیام های تبریک ارسال کردند.

این مجری با خانم شیبا نوروزی ازدواج کرده است این خانم از سرمایه داران معروف تهران بوده که دارای کارخانه جلگه کویر میباشد این کارخانه در زمینه محصول لبنی فعالیت دارد.

لازم به ذکر است که آقای قیاسی متولد 1363 در تهران بوده و کار هنری خود را با خوانندگی و موسیقی آغاز کرده است و با توه به دوستی و رفاقت دیرینه ای که با احسان علیخانی دارد وارد عرصه اجرا در عصر جدید شد و به شهرت بسیار زیادی دست یافت.

آناهید دختر ایمان قیاسی را ببییند (عکس)

ایمان قیاسی کار خود را با نوازندگی شروع کرده و از سال ۱۳۸۲ فعالیت‌های رسمی و جدی خود در زمینه موسیقی را آغاز کرد.

او در این مدت تیتراژ های مناسبی برای برنامه «ماه عسل» خوانده است و در فصل اول عصرجدید به عنوان مجری فعالیت کرد که این امر نام ایمان قیاسی را پر رنگتر کرده اسـت.اولین همکاری او بعنوان نوازنده با امیر تاجیک بوده و بعد از جدا شدن اولین کار خوانندگی خود را استارت زد و در سال ۸۳ اولین آلبوم خود را بنام شام آخر را بعد از دو سال و گرفتن مجوز در نهایت سال ۸۵ به بازار عرضه شد.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *