آوا دختر 4 ساله ارومیه ای درگذشت +فیلم شکنجه نامادری
آوا دختربچه ارومیه ای که 4 سال سن داشت و توسط نامداری اش از پله های خانه به پایین پرت شد بر اثر ضربه مغزی درگذشت.

ماجرای مرگ آوا دختر 4 ساله ارومیه ای +فیلم شکنجه نامادری

ماجرای مرگ آوا قهرمانی دختر 4 ساله ارومیه

آوا قهرمانی دختر 4 ساله ارومیه ای توسط نامادری اش به قتل رسید پدرش بعد از مرگ همسر اولش مجددا ازدواج کرده بود و دو فرزند خود را به این زن سپرده بود و خود به دلیل شغلی که داشت به خارج از شهر میرفت اما این مرد یک کار هوشمندانه انجام داده بود و در خانه دوربین مداربسته مخفی کار گذاشته بود.

فیلم دوربین مداربسته خانه پدر آوا

در زیر ویدیوی لحظه شکنجه های آوا توسط نامادری اش را مشاهده میکنید که او را در نبود پدرش از ارتفاع به پایین پرت میکند و سپس مجدد او را خانه برده و مورد شکنجه قرار میدهد.

علت طلاق پدر و مادر واقعی آوا قهرمانی

يكي از اقوام نزديك خانواده به خبرنگار ما میگوید «پدر و مادر آوا زندگی معمولی و دور از تنشی داشتند  تا اينكه يك روز مادربزرگ آوا به دامادش تماس میگیرد و مي‌گويد همسرت (مادر واقعی آوا) از صبح آراز و آوا را نزد من گذاشته است تا برای خرید به بازار برود اما هنوز بازنگشته است پدر آوا که به دلیل شغل اش به تبریز رفته بود به ارومیه و به خانه مادرزنش میآید و به سراغ همسرش میرود ولی میفهمد که مادر آوا با يك مرد غريبه از مرز سرو به سمت تركيه فرار كرده است. و در نهایت اقدام به طلاق مادر آوا میگیرد.

او در ادامه مي‌گويد: «چهار، پنج ماه بعد از طلاق آنها، پدر آوا مجدد ازدواج مي‌كند. زن دوم او به دور از چشم همسرش شروع مي‌كند به آزار و اذيت آوا. تا اينكه آن روز آوا را بلند مي‌كند و از پله‌ها به پايين پرت مي‌كند. نامادري آوا اصلا حواسش به دوربين‌هاي مداربسته‌اي كه پدر آوا در حياط مشرف به داخل خانه نصب كرده، نبوده است، اما ثبت همين اتفاق توسط دوربين‌ها و اظهارات پزشك معالج آوا دست اين زن را رو مي‌كند.»

روز حادثه نامادری آوا با پدر آوا تماس میگیرد و میگوید که آوا دچار تشنج شده و او را به بیمارستان برده است پدر به بیمارستان می آید و به پزشکان میگوید که دخترش هیچگونه بیماری و یا سابقه تشنج نداشته است! و وقتی که دوربین های مخفی خانه اش را چک میکند با شکنجه های این نامادری مواجه میشود که آوا را از پله ها پرت کرده است.

آوا دختربچه ۴ ساله ارومیه‌ای که چندی پیش کلیپ پرت شدن او از پله‌ها توسط نامادریش پخش شد دقایقی پیش بر اثر شدت ضرباتی که حین سقوط بر او وارد شده بود درگذشت.

آوا دختر 4 ساله ارومیه ای درگذشت

آوا توسط نامادری اش به شدت شکنجه می‌شد و چند روز پیش ویدیو پرت شدن او از پله‌های خانه توسط نامادریش در فضای مجازی منتشر شد که واکنش‌های زیادی را در بر داشت.

آوا دختر 4 ساله ارومیه ای درگذشت +فیلم شکنجه نامادری

این اتفاق در حالی رخ داده بود که پدر آوا برای کار به خارج از شهر رفته بود اما در خانه دوربین‌های مخفی کار گذاشته بود تا نحوه برخورد این زن با فرزندش را زیر نظر داشته باشد .

آوا زمانی که از پله‌ها سقوط می‌کند پیکر نیمه جان خود را به کوچه می‌رساند و از همسایه‌ها درخواست کمک می‌کند.

همچنین ببینید:

علت درگذشت و فوت ملیکا محمدی فوتبالیست +عکس تصادف

همسایه‌ها بلافاصله پدرش را در جریان کار قرار داده و از او می‌خواهند که هرچه زودتر بازگردد پدر اوا وقتی که به خانه می‌آید دوربین‌های مخفی را چک می‌کند و متوجه شکنجه‌های دخترش توسط این زن می‌شود نامادری آوا در حال حاضر بازداشت بوده و در زندان به سر می‌برد و با توجه به مرگ آوا باید منتظر مجازات سنگینی باشد.

پدر آوا درباره رابطه فرزندان و همسر دومش می‌گوید: به بچه‌ها گفتم اگر شما را اذیت می‌کند به من بگویید، خودم دستش را می‌گیرم و پرت می‌کنم جلوی خانواده‌اش اما بچه‌ها قسم خوردند که اذیت نمی‌کند، نمی‌دانم شاید از ترس این‌طور می‌گفتند.

یکی ازبستگان بسیار نزدیک آوا می‌گوید: «پدر و مادر آوا، ۱۵سال پیش ازدواج کردند و تا شش، هفت سال بچه‌دار نشدند، بعد از مدتی، خدا به آنها یک دختر و پسر داد. آراز هشت ساله است و آوا هم چهار ساله. آنها تا مدتی زندگی خوبی داشتند اما بعد به خاطر اختلافاتی که داشتند، مادر آوا جدا شد و با مرد دیگری ازدواج ‌کرد. تابستان امسال پدر آوا با یکی از فامیل‌های خودش ازدواج‌ کرد. شوهر این زن فوت شده بود و خودش هم دو بچه داشت اما بعد از فوت او، پدر‌شوهرش بچه‌ها را گرفته بود.

به این زن‌ گفتم آوا و آراز بچه هستند و به محبت احتیاج دارند، خودت مادری و محبتت را دریغ نکن. او هم به دروغ قبول‌ کرد. او هیچ مشکلی در رفتارش نداشت و به همسایه‌ها گفته بود مگر خودم بچه ندارم‌که بخواهم بچه مردم را اذیت‌ کنم! یک روز آوا مریض شد. او را به درمانگاه بردند و دکتر با دیدن زخم‌های بدن آوا از او پرسید چرا بدن بچه این‌طور است؟ نامادری هم گفت چه می‌دانم و بعد با دکتر دعوا کرد و بدون گرفتن داروهای بچه برگشت.»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

7 نظر

 1. الهی بمیرم برات دخترم روحت شاد😭😭😭😭😭

 2. از قضات دادگاه درخواست اعدام نامادری آوا را داریم که اینگونه با شکنجه های نامادریش به قتل رسید

  • کاش خیلی سریع مجازات بشه…..کاش اعدامش کنن

  • بهارتبریز

   ان زن باید اول از پشت بام ان خونه طوری پرت شود تا بمیرد اگه نفله نشد طناب دار توسط برادش آراز که همراه اوا بود انداخته شود قانون چهار پایه را بکشد. باشوا داش دوشسین

 3. از دادگاه تقاضای قصاص داریم باید بمیرررع

 4. ای واااااااای ای واااااای ای کاش چشمام نمیتونست فیلمشو ببینه ای کاش نتم قطع میشد و نمیدیدم یه لحظه جونم به لبم اومد

  • بهارتبریز

   ان زن باید اول از پشت بام ان خونه طوری پرت شود تا بمیرد اگه نفله نشد طناب دار توسط برادش آراز که همراه اوا بود انداخته شود قانون چهار پایه را بکشد. باشوا داش دوشسین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *