آیا محمد صادقی ترنس است؟ آیا تغییر جنسیت داده است؟

آیا محمد صادقی ترنس است

تصاویری که محمد صادقی بازیگر جوان سینما از خود به اشتراک میگذارد این شائبه را به وجود اورده است که ترنس است یا تغییر جنسیت داده است. او تا به حال عکس های عجیب و غریب با لباس های زنانه و آرایش دخترانه از خود به اشتراک گذاشته است و مشخص نیست چه اهدافی را دنبال میکند.

آیا محمد صادقی تغییر جنسیت داده است؟

بسیاری از کاربران در اینستاگرام این بازیگر از او سوال پرسیدند که آیا ترنس است یا تغییر جنسیت داده که پاسخ کسی را نداده است.

آیا محمد صادقی ترنس است؟ آیا تغییر جنسیت داده است؟

این بازیگر سال گذشته به علت اظهارات سیاسی دستگیر شد ویدیوی دستگیری او واکنش های زیادی را در پی داشت چرا که از لحظه بازداشت خود در اینستاگرام لایو گذاشت.

محمد صادقی در سریال مانکن در کنار بازیگران توانمندی همچون مریلا زارعی، محمدرضا فروتن، امیرحسین آرمان، نازنین بیاتی، الهام پاوه نژاد، حسین پاکدل، رضا توکلی، شبنم قلی خانی و … بازی می کند.

آیا محمد صادقی ترنس است؟ آیا تغییر جنسیت داده است؟

محمد صادقی در ۲۲ فروردین سال ۱۳۷۲ متولد شده است. اصالتا اهل مازندران می باشد اما در تهران زاده شده است. زمانیکه کودک بوده پدرش به رحمت خدا رفته است.

محمد صادقی در اولین تجربه بازیگری اش مقابل دوربین با حسین سهیلی زاده در سریال مانکن همکاری کرد و از دل تئاتر به دنیای تصویر راه یافت و نقش آبتین را در سریال مانکن ایفا کرد.

محمد صادقی بازیگر جوان و خوش سیما سریال بی همگان متولد 22 فروردین سال 1372 در شهر تهران و اصالتا اهل مازندران است. پدر محمد صادقی اهل بابل و مادر او اهل آمل مازندران است و او در 7 سالگی پدر خود را از دست داده است و در حال حاضر با مادر خود زندگی می کند. این بازیگر جوان سینما و تلویزیون در رشته مدیریت اجرایی با گرایش صنایع در مقطع کارشناسی به تحصیل پرداخته است.

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا