بیوگرافی احسان رئیسی دونده مرزنشین جالقی + قهرمانی دو با پای برهنه

احسان رئیسی دونده مرزنشین جالقی + قهرمانی دو با پای برهنه و دویدن 7 کیلومتر با پای برهنه و بدون کفش و برنده جایزه یک میلیونی و خانواده و محل زندگی و تصاویر را در مجله شبونه مشاهده کنید.

احسان رئیسی دونده مرزنشین جالقی

احسان رئیسی متولد دهه هشتاد از بخش جالق در 5 کیلومتری مرز ایران و پاکستان دانش آموز کلاش هفتم بوده و فررند دوم خانواده است.
پدرش نابیناست و خانواده اش تحت پوشش کمیته امداد است.اخبار داغ ایران و جهان

بیوگرافی احسان رئیسی دونده مرزنشین جالقی + قهرمانی دو با پای برهنه

محل زندگی  و خانواده احسان رئیسی

احسان رئیسی دونده مرزنشین ،وی توانست با پای برهنه مسابقات دو را برده و از حریفانش پیشی بگیرد و قهرمان مسابقه دو شود.
وی با پای برهنه و بدون کفش و با گام‌ های بلند از همه 69 دونده مسابقه پیشی گرفته و بعد از طی 7 کیلومتر خط پایان را نیز پشت سر گذاشت
دونده تیز پا برنده جایزه یک میلیون تومانی این مسابقات شد‌
پسر ۱۳ ساله جالقی با سوت مسابقه دمپایی به دست با پای برهنه شروع به دویدن کرده و جایزه نفر اول مسابقه دو ومیدانی از آن خود کرد.

بیوگرافی احسان رئیسی دونده مرزنشین جالقی + قهرمانی دو با پای برهنه

عکس شخصی احسان رییسی قهرمان دو با پای برهنه

احسان رئیسی دونده مرزنشین می گوید: ما در اینجا امکانات تفریحی نداریم و من چند روز قبل شنیدم که قرار است به مناسبت دهه فجر مسابقه دو ومیدانی و دوچرخه سواری در خارج از شهر برگزار شود. وقتی متوجه شدم که جایزه نفر اول یک میلیون تومان است تصمیم گرفتم شرکت کنم.
عاشق دویدن هستم و هر روز مسیر مدرسه به خانه را می‌دوم. از آنجایی که محل مسابقه خارج از شهر بود از چند نفر خواهش کردم تا مرا به آنجا ببرند. لحظه آخر یکی از اهالی محل که با وانت به آنجا می‌رفت مرا همراه خودش برد. دمپایی به پا داشتم و آنها را به دست گرفتم و پابرهنه می‌دویدم.احسان کرمی

بیوگرافی احسان رئیسی دونده مرزنشین جالقی + قهرمانی دو با پای برهنه

عکس های احسان رئیسی پسر نوجوان 13 ساله مرزنشین

احسان رئیسی دونده مرزنشین ،می‌خواستم با جایزه یک میلیون تومانی برای خودم موتورسیکلت بخرم. به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کردم. در کیلومتر آخر تنها یک نفر جلوتر از من بود. بعد از پایان مسابقه فهمیدم که او قهرمان دو ومیدانی استان است. با همه توان از کنار او رد شدم و بدون آنکه بدانم خط پایان کجاست همچنان می‌دویدم. بعد از چند دقیقه با صدای مسئولان مسابقه و موتورهایی که به دنبالم می‌آمدند متوجه شدم که خیلی وقت است از خط پایان عبور کرده‌ام.

همچنین ببینید : ازدواج رها دختر ایلامی ، زکریا شهید مدینه

آرزوی پس نوجوان 13 ساله مرزنشین سیستان و بلوچستانی

آرزویم این است که دوچرخه داشته باشم اما دویدن را بیشتر دوست دارم و می‌خواهم با این یک میلیون تومان جایزه برای خودم موتور بخرم. البته شاید بخشی از آن را به مادرم دادم

بیوگرافی احسان رئیسی دونده مرزنشین جالقی + قهرمانی دو با پای برهنه

بیوگرافی احسان رئیسی قهرمان دو با پای برهنه

جالق آخرین نقطه ایران و در 5 کیلومتری مرز پاکستان قرار دارد و مدتهاست که بازارچه مرزی در اینجا تعطیل شده و مردم در کار قاچاق سوخت هستند. با استعدای که در احسان دیدیم با توجه به کمبود امکانات در جالق تصمیم گرفتم او را به سراوان ببرم تا ضمن استعدادیابی شرایطی را فراهم کنیم تا او بتواند استعدادش را در این ورزش شکوفا کند و در آینده شاهد باشیم که یک دونده از این منطقه محروم به تیم ملی راه پیدا کند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *