اختلاف سنی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو + نحوه آشنایی

اختلاف سنی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو + نحوه آشنایی

اختلاف سنی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو

اختلاف سنی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو ۳۳ سال می‌باشد ژوزه مورایس متولد ۱۳۴۳ هجری شمسی و شیدا مقصودلو متولد ۱۳۷۶ است که ۳۲ الی ۳۳ سال اختلاف سنی بین آنها وجود دارد .

اختلاف سنی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو + نحوه آشنایی

اختلاف سنی بسیار زیادی بوده و بسیاری از کاربران فضای مجازی معتقد هستند شیدا مقصودلو جای فرزند او محسوب می‌شود .

به هر حال آقای موراس به دلیل عشقی که به همسرش دارد دینش را تغییر داده و به دین اسلام آمده است و نام خود را نیز به محمد تغییر داده است.

شیدا مقصودلو از بازیگران تئاتر و سینمای کشورمان است او با بازی در فیلم قهرمان نشان داد که یکی از بازیگران قابل بوده و توانسته عملکرد قابل قبول یا از خود به نمایش بگذارد.

همچنین ببینید

فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی در سال ۱۴۰۰ منتشر شد و در جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد و موفق شد جایزه بزرگ این جشنواره را از آن خود کند و در سایت آمازون بیشترین خرید را به خود اختصاص دهد.

ژوزه مورایس (José Morais) بازیکن سابق اهل پرتغال می‌باشد. او سابقه هدایت چونبوک موتورز و الهلال عربستان را در کارنامه خود دارد و با این دو تیم به قهرمانی نیز رسیده است. همچنین مورایس در باشگاه های پورتو، رئال مادرید، چلسی و اینتر میلان دستیار اول ژوزه مورینیو بوده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *