شیدا مقصودلو چه نسبتی با امیر تتلو دارد؟

شیدا مقصودلو و امیر تتلو چه نسبتی دارند؟

شیدا مقصودلو چه نسبتی با امیر تتلو دارد؟

برخیها می گویند که شیدا مقصودلو دختر عموی امیر مقصودلو یا همان امیر تتلو است که صحت ندارد شیدا مقصودلو اهل اصفهان است و امیر مقصودلو اهل تهران و هیچ نسبت فامیلی با هم ندارند.

شیدا مقصودلو چه نسبتی با امیر تتلو دارد؟

گفتنیست که امیر تتلو این روزها در زندان اوین به سر میبرد و به اتهام توهین به رهبری و مقدسات و تبلیغ علیه نظام از طریق تولید آهنگ و اشائه فحشا در زندان است و احتمال به اعدام محکوم میشود البته او اعلام برادت و پیشمانی از اعمالش کرده است که این باعث تخفیف زیاد در مجازاتش خواهد شد و ممکن است حتی به زودی ازاد شود.

ماجرای آشنایی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو

شیدا مقصودلو این روزها به علت ازدواج با ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی سپاهان مورد توجه قرار گرفته است و چرا که ازدواجش باعث شده که ژوزه مورایس دینش را به اسلام تغییر دهد.

ژوزه مورایس، سرمربی پرتغالی سپاهان، در اقدامی غیرمنتظره، مسلمان شد و اعلام کرد که به زودی با شیدا مقصودلو، بازیگر ایرانی، ازدواج خواهد کرد. این خبر در نشست خبری پس از پیروزی سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اعلام شد و همه را غافلگیر کرد.

مورایس که در چند ماه اخیر به دلیل نتایج ضعیف سپاهان مورد انتقاد شدید هواداران قرار گرفته بود، در هفته‌های اخیر کمی به روند خوب ابتدای فصل بازگشته بود. با این حال، خبر مسلمان شدن او و ازدواج با یک زن ایرانی، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و بین هواداران فوتبال ایران داشته است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *