ازدواج ازگی مولا و انیس اسمر غوغا کرد دو هنرمند ترکیه بالاخره عروسی کردند

ازگی مولا بازیگر نقش صفیه در سریال آپارتمان بی‌گناهان با نویسنده و هنرپیشه ترکیه‌ای‌الاصلِ اهل کانادا ازدواج کردند و مراسم عروسی خود را بعد از گذشت چند سال اشنایی برگزار کردند.

ازدواج ازگی مولا و انیس اسمر غوغا کرد دو هنرمند ترکیه بالاخره عروسی کردند

ازگی مولا چندسال پیش از نامزدش مورات جدا شد و حالا به صورت رسمی خبر ازدواجش با  انیس اسمر را تایید کرد و در اینستاگرام تصاویر مراسم عروسی شان را به اشتراک گذاشت.

ازدواج ازگی مولا و انیس اسمر غوغا کرد

ازگی از سمت پدر اصالتا اهل مالاتیا است. پدر ازگی فروشنده و مادرش خانه دار است. ازگی به غیر از خود یک برادر دارد. این بازیگر توانا، چهار سال در مرکز هنری موجدت گاران، آموزش بازیگری را گذرانده و زیر نظر آیدوعان تمل آموزش دید. او در نهایت به عنوان شاگرد اول فارغ التحصیل شده است. ازگی فیلمنامه ی Zülfü Livaneli را نوشته است.

ازدواج ازگی مولا و انیس اسمر غوغا کرد دو هنرمند ترکیه بالاخره عروسی کردند

ازگی مولا متولد 29 مارس 1983 در ترکیه ، بازیگر سینما و تلویزیون است دوره دیده مرکزی هنری Mujdat Gezen در استانبول می باشد که با 163 سانتی متر قد در 17 سالگی جلوی دوربین رفت و تجربه تئاتر و فیلم تبلیغاتی هم دارد.

نیس اسمر بازیگر ترکی کانادایی است که در ۲۹ دسامبر ۱۹۷۸ در آنکارا به دنیا آمد. او از سال ۲۰۰۳ فعالیت هنری خود را آغاز کرد. انیس اسمر در کودکی به همراه خانواده اش به کانادا مهاجرت کرد. او تحصیلاتش را در دانشگاه یورک گذراند. انیس اسمر سابقه بازیگری در آثاری همچون کارآگاهان خصوصی، بچه ها همه چیز را خبراب می کنند، کلارا و ماده تاریک را در کارنامه هنری خود دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *