فیلم ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی و فرهاد اصلانی را ببینید

فیلم ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی و فرهاد اصلانی را به همراه جزئیات در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی و فرهاد اصلانی را ببینید

فیلم فیک ازدواج بهنوش طباطبایی و فرهاد اصلانی

بهنوش طباطبایی بازیگر مطرح و پرطرفدار سینما و تلویزیون کشورمان بوده که در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ متولد شده است در رشته روانشناسی بالینی تحصیل کرد و دکترای این رشته را اخذ نموده است.

خانم طباطبایی در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بود در سال ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل ازدواج کرد اما بعد از گذشت شش سال از یکدیگر جدا شدند.

خانم طباطبایی در فیلم سینمایی مصائب دوشیزه که در سال ۱۳۸۵ تولید شد با مهدی پاکدل آشنا شد و این آشنایی به ازدواج ختم گردید.

فیلم ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی و فرهاد اصلانی را ببینید

بهنوش طباطبایی در سال ۱۳۷۷ وارد عرصه بازیگری شد و با سریال یونس به کارگردانی محمدرضا خالقی اولین گام خود را در تلویزیون برداشت و همچنین در سینما در سال ۱۳۸۵ با فیلم مصائب دوشیزه به کارگردانی مسعود عطایی تجربه بازی در سینما را کسب کرد.

فیلم ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی و فرهاد اصلانی را ببینید

بهنوش طباطبایی بعد از بازی در سریال مسافری از هند جلوی دوربین سریال عشق گمشده به کارگردانی حسین سهیلی زاده رفت و ایفاگر نقش سیما نقش اصلی این سریال شد. بعد از تجربه موفق همکاری با حسین سهیلی زاده بار دیگر بهنوش طباطبایی در سریال پیله های پرواز بازیگر سریال این کارگردان سرشناس شد در نقش تارا جلوی دوربین رفت و مسیر رو به رشدی را در تلویزیون تجربه کرد. بازی در سریال گلهای گرمسیری ، چار دیواری ، در مسیر زاینده رود ، مختارنامه ، از یاد رفته و میکائیل از بهنوش طباطبایی چهره محبوب تر و شناخته شده تری در میان مردم ساخت.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *