ازدواج مهدیه نساج با سامرند معروفی + عکس عروسی مهدیه نساج و همسرش

ازدواج مهدیه نساج با سامرند معروفی + عکس مهدیه نساج و همسرش در لباس عروسی و اینستاگرام و ماجرای ازدواج دو بازیگر سریال مینو را در مجله شبونه مشاهده کنید.

ازدواج مهدیه نساج با سامرند معروفی

دو بازیگر جوان مجموعه تلویزیونی مینو با انتشار عکسی از خود به هم زمان در اینستاگرامشان خبر ازدواجشان را علنی کرده و عکسی با لباس عروس و دامادی به اشتراک گذاشتند.

ازدواج مهدیه نساج با سامرند معروفی + عکس مهدیه نساج و همسرش

عکس عروسی مهدیه نساج با سامرند معروفی

سامرند معروفی و مهدیه نساج در دی ماه مراسم ازدواج خود را برگزار کردند و زیر یک سقف رفتند و زندگی مشترک خود را شروع کردند.

البته این دو هنرمند سینما و تلویزیون قبلا نیز عکسی دو نفره در استوری اینستاگرام منتشز کرده  بودند و اکنون نیز مراسم جشن ازدواجشان را با دوستداران و طرفدارانشان به اشتراک گذاشتند.

ازدواج مهدیه نساج با سامرند معروفی + عکس مهدیه نساج و همسرش

ازدواج مهدیه نساج بازیگر سریال مینو

مهدیه نساج دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی و بازیگر سینما و تاتر است که در 21 آبان 1360 بدنیا امده و سامرند معروفی نیز در 21 اردیبهشت 1359 دنیا امده و دستیار کارگردان و بازیگر تاتر و سینمای ایران است.

زوج هنرمند در سریال مینو با هم همبازی هستند و در این مجموعه نقش آفریی کردند.

ازدواج مهدیه نساج با سامرند معروفی + عکس مهدیه نساج و همسرش

ازدواج سامرند معروفی بازیگر سریال مینو

نقش مینو و نقش اصلی را خانم نساج بازی کرده و درباره روزهای جنگ در آبادان و خرمشهر بوده و درگیری عشقی نیز چاشنی این سریال است.

مراسم عروسی دو بازیگر سریال مینو

این سریال درگیری مثلث عشقی را به نمایش می گذارد که کاراکتر مینو درگیر عشقی با رضا که نقش آن را عباس غزالی ایفا کرده شده و سپس با شخصی و کاراکتر عماد که نقش آن را سلمان فرخنده بازی کرده وارد مثلث عشقی می شود و در این بین حوادثی رخ می دهد که به جذابیت داستان اضافه می کند و تاکنون بخش های زیدی از این سریال از شبکه یک پخش شده است.

ازدواج مهدیه نساج با سامرند معروفی + عکس مهدیه نساج و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *