فیلم کامل ازدواج و عقد آناهیتا همتی و یک مرد مسن +اختلاف سنی

فیلم کامل ازدواج و عقد آناهیتا همتی با علی باغزری مشاور خانواده +اختلاف سنی

آناهیتا همتی بازیگر سرشناس کشورمان با علی باغزری، مشاور خانواده ازدواج کرده است و بسیاری از کاربران تمایل دارند بدانند که اختلاف سنی انها چند سال است.

دکتر علی باغزری، مشاور خانواده بوده که با خانم آناهیتا همتی ازدواج کرده است آقای باغزری سالها در عرصه مشاوره خانواده فعالیت میکند و آشنایی اش با آناهیتا همتی به ازدواج ختم شد.

فیلم کامل ازدواج و عقد آناهیتا همتی و یک مرد مسن +اختلاف سنی

آناهیتا همتی در سال 1383 با یک مرد اهل فیلیپینی ازدواج کرده بود که گویا به دلیل بیماری فوت کرده است و این بازیگر تا به امروز ازدواج نکرد تا اینکه در نهایت تصمیمی به ازدواج مجدد گرفت.

ازدواج مجدد و ازدواج دوم آناهیتا همتی

خانم همتی بازیگر بسیار کم حاشیه ای است او سالهای زیادی در عرصه بازیگری فعالیت داشت که مهمترین اثار وی سریال خانه به دوش میباشد.

خانم همتی در سالهای گذشته جنجال های زیادی داشته که یکی از انها تراشیدن موهایش در اعتراض به مرگ مهسا امینی بود کاری که شاید این بازیگر تنها چهره ای بود که موهای خود را تراشید.

بیوگرافی

لازم به ذکر است آناهیتا همتی (متولد ۱ مرداد ۱۳۵۲ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. او به علت مأموریت پدرش در شهرهای خرم‌آباد و لنگرود هم سکونت داشته‌است. در او مهندس‌ و مادرش‌كارمند اسـت‌ دیگر فرزند خانواده‌ برادر کوچکترش آرین‌ اسـت‌. از آثار آناهیتا همتی می‌توان به افسانه پوپک طلائی اشاره کرد.

فیلم کامل ازدواج و عقد آناهیتا همتی و یک مرد مسن +اختلاف سنی

همتی در پاییز سال ۱۳۷۲ با نمایش «تنبور نواز» به نویسندگی محمد رحمانیان فعالیت خود در تئاتر را آغاز کرد. اولین فیلم سینمایی او افسانه پوپک طلائی ساخته خسرو شجاعی بوده‌است که در سال ۱۳۷۶ ساخته شده ولی به نمایش گذاشته نشد.

فوت همسر اول

به گفته ی آناهیتا همتی، او و الکساندر به مدت ۳ سال – از سال ۸۳ زمانی که خانم بازیگر ۳۱ سال داشت تا سال ۸۶ – در کنار یکدیگر زندگی کردند.

همتی همچنین نوشته بود اگر مرگ آن ها را از هم جدا نمی کرد قرار بود دوران بازنشستگی خود را دوباره در کنار هم سپری کنند. او توضیحی درباره ی علت جدایی شان نداده بود.

همچنین ببینید:

آلودگی هوا آناهیتا همتی را به سر حد مرگ رساند

فیلم کامل کچل کردن آناهیتا همتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *