اسامی بازیگران سریال مشاور با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس

اسامی بازیگران سریال مشاور با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس

اسامی بازیگران سریال مشاور که این شب ها از شبکه دو پخش میشود شاید برای بسیاری از علاقمندان به فیلم و سریال مهم باشد که بخواهند بدانند که بازیگرانی که در این سریال بازی میکنند چیست و چه نقش هایی دارند امروز در این مطلب میخواهیم به معرفی کامل سریال ایرانی مشاور و خلاصه داستان و اسامی و بیوگرافی بازیگران این سریال بپردازیم پس با مجله شبونه همراه باشد.

معرفی سریال مشاور

سریال مشاور کار تلویزیون جدید به کارگردانی اقای محمدصادق بکتاشیان بوده که در فروردین 1403 بر روی انتن شبکه دو رفت این سریال موضوع آموزنده و عبرت انگیز دارد و سعی میکند که راه حل های مناسب برای مشکلات مردم ارائه بدهد بازیگر اصلی این سریال فرهاد قائمیان بوده که در نقش یک روحانی معتمد محله ایفا میکند و سعی میکند که مشکلات محله را با تدبیر خود و همچنین راهکارهای اهل بیت حل و فصل کند.

اسامی بازیگران سریال مشاور

سریال مشاور ایرانی تولید سال ۱۴۰۲ به کارگردانی محمد صادق بکتاشیان از اواخر فروردین 1403 از شبکه دو پخش شد و بازیگران این سریال عبارتند از:

 • فرهاد قائمیان
 • حشمت آرمیده
 • ستاره سادات قطبی
 • مجید شهریاری
 • مهدی امینی خواه
 • مهری آل آقا
 • حسن اسدی
 • گیتی معینی
 • شیوا خسرو مهر
 • فرخنده فرمانی زاده
 • فرهاد بشارتی
 • احمد یاوری شاد
 • مهرداد فلاحتگر
 • داریوش سلیمی
 • افشین نخعی
 • علی ولیانی
 • حمید ابراهیمی
 • رسول نجفیان
 • ابتسام بغلانی
 • فرشته آلوسی
 • روزبه اختری
 • محمدهادی عطایی
 • خیام وقار
 • بیتا عالمی
 • فرزین حاجیلو

اسامی بازیگران سریال مشاور با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس

سایر بازیگران:

مهسا نوعی، رضا نعمتیان، حنانه آجرلو، آرش کلهر، فرزانه وهاب، ویدا محمدی، احمد دانشیان، حسنا قبادی، ملیکا شهاب، حسین میلانی، عباس بیگدلی، علی محمودی، محمودرضا قدیریان، هادی رضایی، آرام نیک بین، حسین لطفی، آرشیدا درستکار، بلور سادات کساییان، بهمن قاسمیان، مهدی رفیعی، ستاره قطبی، امیرحسین بختیاری، زینب تحقیقی، شقایق عزیزی، مریم جعفری، ساغر احمدی فر، محمدرضا علیرضایی، ابوالفضل محمدی، امیر کریمی، فاطمه جلال، امین ذبیحی، کوثر حیدری، علی قسمتی، فریبا مهرزاد، نازنین هاشمی، مونا حسن زاده و مریم کاظمی دیگر بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش‌ پرداخته‌اند.

اسامی بازیگران سریال مشاور با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس

خلاصه داستان

سریال مشاور درباره یک روحانی (فرهاد قائمیان) بوده که از معتمدین محله است و اهالی محله احترام زیادی به او میگذارند و برای حل مشکلات خود به نزد او می آیند این روحانی برای حل مشکلات هر یک از اهالی محلی راهکارهایی را ارائه میدهد که مشکل انها حل میشود.

«مشاور» نیم نگاهی هم به مطالب آموزش با قالبی متنوع یعنی سریالی با قصه‌های مختلف دارد و به جای گفت و گو از فرم نمایشی برای آسیب شناسی اجتماعی و فردی و با تمرکز بر خانواده به عنوان محور جامعه ایرانی و اسلامی بهره برده است. در حالی بسیاری از این نوع برنامه‌ها گفت و گو محور بود و بسیاری از مخاطبان را با خود همراه نمی‌کرد.
روایت این سریال اپیزودیک یعنی با فضاهای متفاوت داستانی است که در هر قسمت آغاز و پایانی مشخص دارد و برای مخاطب کسل کننده نیست. «مشاور» را می‌توان از تولیدات متفاوت و برجسته شبکه افق دانست و می تواند الگویی جدید در پرداختن به این نوع مسائل باشد.

پیشتر چنین سریالی با عنوان “آقای قاضی” از شبکه سه پخش شد.

اسامی بازیگران سریال مشاور با نقش فرهاد قائمیان +بیوگرافی و داستان و عکس

بیوگرافی فرهاد قائمیان

فرهاد قائمیان بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۵ اسفند سال ۱۳۴۴ در اردبیل می باشد (۵۰ سال) . او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلمهای کوتاه آغاز کرد و بافیلم دمرل به کارگردانی یدالله صمدی به سینمای حرفه ای راه یافت.

پس از آن در سال ۱۳۷۹ به فعالیت در تلویزیون پرداخت و در سمتهای مختلفی همچون بازیگر، تهیه کننده، مدیر تولید و طراح صحنه و لباس به ایفای نقش پرداخت.

اسامی بازیگران سریال مشاور با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس

بیوگرافی مجید شهریاری

مجید شهریاری ۳۰ شهریور سال ۱۳۳۹ در تهران متولد شد. او فارغ‌التحصیل رشته ادبیات فارسی است و فعالیت خود را ، هم‌زمان با اکبر عبدی و با نمایش‌های طنز و خوانندگی، قبل از انقلاب ۱۳۵۷ ایران آغاز نمود و از سال ۱۳۶۸، در تئاترهای آزاد و پس از آن در آثار سینمایی و تلویزیونی مانند: اخراجی‌ها، رسوایی، پله آخر، معراجی‌ها، باغ سرهنگ، متهم گریخت، خانه به دوش، سه درچهار، سه دونگ سه دونگ، ترش و شیرین، شش و بش، پنجاه کیلو آلبالو و ساختمان پزشکان و …، به ایفای نقش پرداخت. وی بیشتر به سبب بازی ، در آثار طنز و نقش‌های کمدی به شهرت رسیده‌است.

اسامی بازیگران سریال مشاور با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس

بیوگرافی مهدی امینی خواه

مهدی امینی خواه بازیگری را بعد از اتمام دانشگاه از سال ۷۱ با تئاتر شروع کرد، چهار سال کارهای نمایشی انجام داد تا اینکه اولین بار در سال ۱۳۷۵ وارد تلویزیون شد و سپس با فیلم تابلویی برای عشق در سال ۷۶ وارد سینما هم شد. با سریال نیکستال در سال ۸۷ شناخته تر شد.

از جمله آثار او می توان به هزار سال با تو، اینجا کجاست، سوگند، احضار شدگان، تلافی، ملودی، زن بدلی، چپ دست، شغال، زن زیادی، شاخه گلی برای عروس، دنگ و فنگ روزگار، گذر از رنج‌ها، دختری به نام آهو، خط شکن، عملیات ۱۲۵، برای آخرین بار، مهمانی از بهشت و بسیاری دیگر اشاره کرد.

اسامی بازیگران سریال مشاور با نقش مهری آل آقا +بیوگرافی و داستان و عکس

بیوگرافی مهری آل آقا بازیگران سریال مشاور

مهری سادات آل آقا متولد 1344 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.

دیپلم اقتصاد دارد و دوره کوتاه بازیگری ، کارگردانی ، اداره تئاتر در سالهای 1367 – 1366 و دوره مهارتی هنر پیشگی رشته نمایش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز برنامه ریزی و آموزشی نیروی انسانی تهران را گذرانده است.

فعالیت سینمایی خود را از سال 1368 با فیلم آب را گل نکنید به کارگردانی شهریار بحرانی آغاز کرد.

اسامی بازیگران سریال مشاور شیوا خسرو مهر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس

بیوگرافی شیوا خسرو مهر

شیوا خسرو مهر متولد ۲۴ آبان ۱۳۵۰ در سبزوار ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه هنرهای زیبا می باشد.

شیوا خسرو‌مهر، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «قلب یخی»، سریال تلویزیونی «بچه‌های نسبتاً بد» و سریال تلویزیونی «یادآوری» فعالیت داشته است.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی بازیگر سریال مشاور

بیوگرافی ستاره سادات قطبی بازیگر سریال مشاور

ستاره سادات قطبی متولد 3 اسفند 1365 در اصفهان، مجری است. فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری می باشد که از والیبال به سمت کیک بوکس رفت و بعد از حفظ قرآن وارد صدا و سیما شد و حالا همسر یک مجری معروف است.

ستاره سادات قطبی (setareh sadat ghotbi) متولد شهرستان «نجف آباد» در استان زیبای اصفهان می باشد. از سوم دبستان رشته والیبال را انتخاب کرد و تا دبیرستان در این رشته به چندین مدال قهرمانی نیز رسید، دبیرستان ادبیات خواند اما در رشته خبرنگاری وارد دانشگاه شد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *