بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ + عکسهای جدید شیوا خسرومهر

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر و همسرش و فرزندان + عکس جدید

شیوا خسرومهر بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون متولد 24 آبان 1350 در سبزوار  میباشد او متولد فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه هنرهای زیبا می باشد. یک خواهر و دو برادر دارد و خودش فرزند اول خانواده است.پدر شیوا خسرومهر نیز با نام هوشنگ یکی از پیشکسوت تاتر در سبزوار می باشد که شغل اصلی وی معلمی در آموزش و پرورش بوده است.

بصورت جدی سال 1355 وقتی 5 ساله بود اولین بار در تئاترهای پدرش بروی صحنه رفت اما بخاطر انقلاب و جدایی پدر از بازیگری او نیز از این حرفه فاصله گرفت. گذشت تا اینکه سال 1375 در 25 سالگی با معرفی مهدی فخیم زاده به خسرو ملکان در فیلم عروسی مهتاب جلوی دوربین رفت.

بیوگرافی شیوا خسرو مهر

خانم شیوا خسرومهر بازیگر  متولد آذر ۱۳۵۰ اهل سبزوار است یک خواهر و دو برادر دارد و خودش فرزند اول خانواده است. پدرش هوشنگ خسرومهر یکی از پیشکسوت تئاتر در سبزوار می باشد .

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ + عکسهای جدید شیوا خسرومهر

آغاز کار

خسرومهر به دلیل شغل پدر و کار نمایش در ۵ سالگی در تئاتر حضور داشته اما پس از جدا شدن پدرش به مدت ۲۰ سال از این عرصه دور مانده و دوباره در سال ۷۸ با ثبت نام در کلاس های بازیگری مرحوم سمندریان به دنیای هنر بازمیگردد .

اولین بازی خود را با نمایشی به نام « مجلس نامه » کاری از آقای رحمانیان شروع کرده و پس از آن در تله تئاتری از « حمید سمندریان » بازی میکند ، سپس توسط مهدی فخیم زاده به عوامل سازنده سریال کاشانه معرفی شده و در آن کار حضور داشته است .

نام نام خانوادگی شیوا خسرومهر
تاریخ تولد ۲۴ آبان ۱۳۵۰
محل تولد سبزوار
مدرک تحصیلی لیسانس تئاتر
وضعیت تاهل مجرد
فرزند رکسانا

شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ

آغاز فعالیت هنری

وی شروع فعالیت بازیگری از 5 سالگی با حضور در تئاترهای پدرش شروع کرد، اما با جدا شدن پدر او نیز 20 سالی از عرصه هنر فاصله گرفت تا اینکه در سال 1378 در کلاس های بازیگری حمید سمندریان دوره های بازیگری را گذراند. از مجموعه فعالیت های او می توان به بازی در تئاترهای کاوس خیابان هفدهم، مجلس نامه، انگشتری ژنرال ماسیاس، حریر سرخ صنوبر و در چشمان خیس اسماعیل نام برد.

ازدواج شیوا خسرومهر

وی سالها پیش ازدواج کردهاست که حاصل این ازدواج بک دختر به نام رکسانا می باشد ، اما این ازذواج منجر به جدایی شد.

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ + عکسهای جدید شیوا خسرومهر

شیوا خسرومهر از بازیگران  سینما و تلویزیون است او که در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری به ایفای نقش پرداخته به تازگی بازی در مجموعه «بچه مهندس» را به پایان برده و در دو کار نوروزی در حال پخش از سیما حضور دارد. شیوا خسرومهر از حضور هم‌زمانش در این دو سریال گفت:در دو سریال «دوپینگ» که از شبکه سه سیما و «کامیون» از شبکه دو سیما در حال پخش است حضور دارم.

بیشتر ببینید : خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال دوپینگ + زمان پخش

ماجرای عمل جراحی و زیبایی

شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ + تصاویر

شیوا خسرومهر در ادامه از مردم به خاطر فیزیک صورتش  در  سریال های نوروزی عذرخواهی کرد و گفت: من سال‌ها گودی چشم داشتم و ساعت ها دوستان چهره‌پرداز برای پر کردن این گودی زیر چشم وقت صرف می‌کردند من اول دی ماه به توصیه یکی از خانم‌های دکتر ژل تزریق کردم که متاسفانه با پوست بدن من سازگاری نداشت و ژل حرکت کرد و در حال آنزیم زدن جهت درمان هستم.

همچنین ببینید : عکسهای جنجالی بازیگر نقش شیوا در سریال دوپینگ

وی ادامه داد: مخاطبان تلویزیون صورت من را نازیبا و چاق در تصویر خواهند دید همین جا به عزیزان توصیه می‌کنم از این آنزیم‌ها استفاده نکنند، چون هیچ تضمینی نیست که با بدنشان سازگاری داشته باشد. از آقایان اطیابی و مقصودی به خاطر این که با توجه به صورتم مرا پذیرفتند و اجازه فعالیت در این دو کار نوروزی را دادند همچنین مدیران شبکه سه و دو  تشکر می کنم.

شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ + تصاویر

رژیم غذایی

شیوا خسرومهر گیاه خوار است ، خودش می گوید آشپزی اش خوب بوده و غذا های مورد علاقه اش استانبولی ، قارچ سوخاری و پیتزای سبزیجات است .

مصاحبه

او در جایی گفته که بسیار سخت است که هم پدر باشی و هم مادر ، نکته جالب برایش اینجاست که در روز پدر تبریکات بیشتری از طرف دیگران دریافت می کند تا روز مادر.

شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ + تصاویر

فیلم های  شیوا خسرومهر

 • عروسی مهتاب (خسرو ملکان) (۱۳۷۵)
 • سایه وحشت (عماد اسدی) (۱۳۸۷)
 • نفرین (علی توکل نیا) (۱۳۸۹)
 • پاریس تا پاریس (محمدحسین لطیفی) (۱۳۸۹)
 • نقش نگار (علی عطشانی) (۱۳۹۲)
 • سه بیگانه (مهدی مظلومی) (۱۳۹۳)
 • انارهای نارس (مجیدرضا مصطفوی) (۱۳۹۲)
 • قرارمون پارک شهر (فلورا سام) (۱۳۹۵)
 • سال دوم دانشکده من (۱۳۹۶)
 • سلام علیکم حاج آقا (۱۳۹۷)
 • دوچ (امیر مشهدی عباس) (۱۳۹۷)

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ + عکسهای جدید شیوا خسرومهرعکس های جدید شیوا خسرومهر

علت کم کاری

در این ۱۰ ماه هیچ تماسی از سوی کارگردانان برای حضور در فیلم و سریال با من گرفته نشد و متاسفانه بنده پس از ۲۵ سال فعالیت در حوزه بازیگری مجبور به شروع کار دیگری شدم تا از پس اجاره خانه و مخارج زندگی برآیم! البته من تنها نبوده‌ام و از مهر سال گذشته با اتفاقاتی که در جامعه افتاد، بسیاری از همکاران ما بیکار شدند.

شیوا خسرومهر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، پس از اقدام غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای شبکه اینترنشنال در تحریف سخنانش و تحریک مخاطبان، در اینستاگرام خود به این اتفاق واکنش نشان داده است.

عصبانیت از دست ایران اینترنشنال

شبکه ایران اینترنشنال در تیتر نوشت که شیوا خسرومهر بازیگر حکومتی گفته است که هوای ما که بازیگر باحجاب هستیم را داشته باشید! استفاده از جمله بازیگری حکومتی باعث عصبانیت این بازیگر شده بود.

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ + عکسهای جدید شیوا خسرومهر

شیوا خسرو مهر گفت در این ۱۰ ماه هیچ تماسی از سوی کارگردانان برای حضور در فیلم و سریال با من گرفته نشد و متاسفانه بنده پس از ۲۵ سال فعالیت در حوزه بازیگری مجبور به شروع کار دیگری شدم تا از پس اجاره خانه و مخارج زندگی برآیم! البته من تنها نبوده‌ام و از مهر سال گذشته با اتفاقاتی که در جامعه افتاد، بسیاری از همکاران ما بیکار شدند.

بنده به عنوان یک عضو خانه سینما و تئاتر با ۲۵ سال سابقه کاری چرا باید ۱۰ ماه بیکار باشم؟ خانه سینما جز پرداخت بیمه برای من چه کاری انجام داده است؟ تنها لطفی که خانه تئاتر به اعضاء خود داشته است پرداخت ۱ میلیون تومان در زمان کرونا بوده است. توهین بزرگی برای من است و دیگر دلیلی ندارد من در نشست ها شرکت کنم. این مراکز فرمالیته هستند. بسیاری از همکاران بنده شرایط بدی دارند. تمام ارگان ها در کشور به پرسنل و عوامل خود رسیدگی می‌کند تنها بازیگران هستند که کسی آنها را بر عهده نمی‌گیرد.

وی تصریح کرد: به من بازیگر چه ارتباطی دارد که عده ای به خیابان آمدند؟ زیر پست های اینستاگرام بنده ناسزا و تهدید بود که تو جیره خور حکومت هستی! چرا در این زمان ها کسی پشت بنده که بازیگری بی‌حاشیه هستم در نیامد. حداقل سیاست به خرج دهید.

من کار خود را از تئاتر و سینما آغاز کرده ام اما در حال حاضر همه من را بازیگر تلویزیون می‌دانند حداقل تلویزیون باید به ما که هنوز حرمت نان و نمک را حفظ کرده‌ایم بها دهد. حداقل جویای حال مایی باشید که حجاب داریم و مانند بعضی همکاران دیگر نیستیم.

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ + عکسهای جدید شیوا خسرومهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *