اسامی بازیگران فصل دوم سریال از سرنوشت +خلاصه داستان و تصاویر

اسامی بازیگران فصل دوم سریال از سرنوشت +خلاصه داستان و تصاویر پشت صحنه آن را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فصل اول سریال از سرنوشت قسمت های پایانی خود را سپری کرده و کم کم فصل دم این مجموعه اماده پخش از تلویزیون و شبکه دوم شده است.

اسامی بازیگران فصل دوم سریال از سرنوشت +خلاصه داستان و تصاویر

فصل اول ان بیشتر درباره زندگی یک پسر بچه بود که در پرورشگاه اتفاقات مختلفی را تجربه کرد و با یکی از دوستان خود رابطه بسیار صمیمی و عاطفی پیدا کرد بود.

آقای محمدرضا خردمندان کارگردان فصل اول این سریال را بر عهده داشت که فصل دوم آن توسط اقای علیرضا بذرافشان کارگردانی شده است و بازیگران جدیدی داستان را ادامه میدهند بازیگرانی که بدون شک در نزد مردم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند

فصل اول این مجموعه در 24 دی ماه پخش شد و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه خلاصه ای از فصل اول پخش میشود و در نهایت در روز شنبه 28 دی ماه فصل دوم سریال از سرنوشت بر روی آنتن خواهد رفت.

فصل دو از سرنوشت به کارگردانی علیرضا بذرافشان به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی این سریال یعنی هاشم و سهراب اختصاص دارد که ایفای نقش آنها در این فصل به عهده دارا حیایی و کیسان دیباج خواهد بود.

اسامی بازیگران فصل دوم سریال از سرنوشت +خلاصه داستان و تصاویر

اسامی بازیگران فصل دوم سریال از سرنوشت

از سرنوشت با نویسندگی محمدمهدی سلطانی، روح‌الله صدیق و سارا خسروآبادی بوده که در فصل دو آن بازیگرانی چون علیرضا آرا ، مائده طهماسبی ، فاطیما بهارمست (نغمه)، مرضیه موسوی (آرزو)، مهدی صالحی و کیسان دیباج و دارا حیایی … اضافه خواهند شد.

خلاصه داستان فصل دوم سریال از سرنوشت

این سریال کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده و داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسر بچه‌ پرورشگاهی آغاز می‌شود.
آنها از کودکی در این مرکز زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می‌رسند.
آنها که آرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌ های زندگی‌ شان محور روایت‌ اتفاقات این سریال قرار می‌گیرد.

اسامی بازیگران فصل دوم سریال از سرنوشت +خلاصه داستان و تصاویر

زمان پخش فصل دو سریال از سرنوشت

«از سرنوشت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو روانه آنتن می‌شود.
پنجشنبه‌ها خلاصه هفتگی این سریال در همین ساعت پخش خواهد شد و ساعت بازپخش این مجموعه ۱:۳۰ بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵خواهد بود
همچنین دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، محمد زکی زاده، نسیم فروغ، مهدیس توکلی از جمله بازیگران جوان این فصل از سریال «از سرنوشت» به شمار می‌روند.

اسامی بازیگران فصل دوم سریال از سرنوشت +خلاصه داستان و تصاویر

دارا حیایی که در فصل دوم «از سرنوشت» نقش هاشم را بازی کرده فرزند امین حیایی است.
محوریت «از سرنوشت» به تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان، دوستی و رفاقت و همچنین امید بخشی و تلاش برای رسیدن به آرزو‌هاست. کارگردانی فصل اول و سوم آن را محمدرضا خردمندان برعهده داشته و فصل دو را علیرضا بذرافشان جلوی دوربین برده است.

اسامی بازیگران فصل دوم سریال از سرنوشت +خلاصه داستان و تصاویر

اولین لوکیشن فصل اول این سریال در پرورشگاهی سمت جنوب تهران است و فصل ۲ آن در خیابن‌های تهران تصویربرداری می‌شود.

این سریال کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده و داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه‌ پرورشگاهی آغاز می‌شود. آنها از کودکی در این مرکز زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می‌رسند. آنها که آرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌های زندگی‌شان محور روایت‌ اتفاقات این سریال قرار می‌گیرد.

«از سرنوشت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱ و ۳۰ از شبکه دو روانه آنتن می‌شود. پنجشنبه‌ها خلاصه هفتگی این سریال در همین ساعت پخش خواهد شد و ساعت بازپخش این مجموعه ۱ و ۳۰ بامداد، ۱۲ و ۵۰ و ۱۶ و ۵۰ خواهد بود.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *