استوری جنجالی احمد ایراندوست و همسرش برای گران شدن سکه و افزایش قیمت ها

استوری جنجالی احمد ایراندوست و همسرش برای گران شدن سکه و افزایش قیمت ها

احمد ایراندوست با انتشار عکسی از همسرش به افزایش قیمت سکه واکنش نشان داد و جمله طنزی را به اشتراک گذاشت.

احمد ایراندوست در اینستاگرامش استوری به اشتراک گذاشت و نوشت: “بله سکه شد 29 میلیون… همسر عزیزم ظرفهای ناهار و شام رو بزار خودم میشورم لباسها هم خودم پهن میکنم”

استوری جنجالی احمد ایراندوست و همسرش

استوری جنجالی احمد ایراندوست و همسرش برای گران شدن سکه و افزایش قیمت ها

احمد ایراندوست از بازیگران سرشناس کشورمان میباشد که مدتی به عنوان بادیگارد فعالیت داشته است و بادیگارد چهره های سرشناسی از جمله جنیفرلوپز بوده است.

احمد ایراندوست متولد ۲۶ خرداد سال ۱۳۴۹ در آبادان، بازیگر، خواننده و بادیگارد است. بسیاری هنوز او را با نام مستعار “غول برره” در سریال طنز “شب‌های برره” می‌شناسند. وی در فیلم سینمایی “اخراجی‌ها ۲” و چندین فیلم و سریال دیگر ایفای نقش کرده است.

همچنین ببینید:

فیلم / بادیگارد جنیفر لوپز احمد ایراندوست غول برره

او به گفته خودش قبلا قهرمان بوکس بوده که در سال 1368 به دلیل شکستگی فک دیگر نتوانسته این رشته را ادامه دهد ، پدرش ، شهاب ایراندوست هم از قهرمانان کشتی هم دوره غلامرضا تختی بوده است.

اولین بار در سال 68 بازیگری را تجربه کرد ، ولی از سال 62 توی مدرسه راهنمایی توحید با بچه ها تئاتر کار می‏کردیم آن موقع ، خشایار اعتمادی هم تک خوان گروه سرودمان بود. یک مدتی هم توی برنامه صبح جمعه با شما با مرحوم فرهنگ مهرپرور کار می‏کردم ، چون تقلید صدایم خیلی خوب است بعد توی پرواز پرستوها به کارگردانی ابوالقاسم طالبی نقش یک افسر عراقی را بازی کردم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *