استوری محسن کیایی مهران رجبی را شست و پهن کرد +عکس

استوری محسن کیایی مهران رجبی را شست و پهن کرد +عکس

استوری محسن کیایی مهران رجبی را شست و پهن کرد مهران رجبی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون این روزها مورد حمله بسیاری از هنرمندان و کارکنان شبکه های اجتماعی قرار گرفته است بعد از اعتراضات اخیر در کشورمان مهران رجبی در ویدیویی از نیروهای مسلح و امنیتی تشکر کرده و از آنها خواست که برای مقابله با معترضان با تمام قوا ادامه بدهند.

همچنین ببینید: استوری شیوا طاهری برای مهران رجبی و افشای او

این صحبت های مهران رجبی باعث شد که موج از واکنش های منفی علیه اوبه وجود بیاید و هر هنرمندی در استوری به او واکنش نشان دهد.

استوری محسن کیایی برای مهران رجبی

استوری محسن کیایی مهران رجبی را شست و پهن کرد +عکس

حالا محسن کیایی بازیگر سرشناس کشورمان به حضور فعال مهران رجبی در صدا و سیما واکنش نشان داده و استوری برای او به اشتراک گذاشت.

مهران رجبی این روزها در صدا و سیما حضور فعال داشته و یک برنامه را نیز به صورت اختصاصی برگزار می‌کند همچنین در چند برنامه دیگر به عنوان می دهم آن حضور داشت و افزود تقدیر به عمل آمده است.

او البته قابلیت‌های دیگری هم دارد، از آن بازیگرهای خوش‌نشین جنگ‌های تلویزیونی‌ست در اعیاد مذهبی و ملی تنور برنامه‌های تلویزیون را گرم می‌کند، ظاهرا راحت دعوت‌ها را می‌پذیرد و وقتی هم که هست، نه حاشیه خطرناکی تولید می‌کند و نه البته حضور سردی دارد. خوش بیان است و شیرین خاطره تعریف می‌کند، بماند که کلا میمیک صورتش هم جلوه‌ای از صمیمیت دارد، آن بینیِ دچار اعوجاج و پیشانی بلندش و… او را در دسترس و معمولی نشان می‌دهد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. دلش خواسنه طرفدتر نظام باشه حودشم چند سال جبهه بوده حقو ازتدی انتخاب دارد دنباله چند باریگر دست چندم نگرده خودش را استقلال رای دارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *