اشکان خطیبی کجاست و چکار میکند +عکس جدید

اشکان خطیبی کجاست و چکار میکند +عکس جدید

اشکان خطیبی کجاست

اشکان خطیبی در حال حاضر در ایتالیا زندگی میکند او میگوید من به‌سختی توانستم ویزای یک کشور را بگیرم یعنی واقعاً تا پای دیپورت به ایران، تا پای از دست رفتن همه چیز کشیده شد و نزدیک یک سال طول کشید تا بتوانم نجات پیدا کنم. آن هم با دخالت مستقیم وزیر خارجه ایتالیا.

او میگوید من این را یک بار در اولین نمایشی که این‌جا در سالن فرنکو پرنتی میلان به صحنه بردم به نام «و بعد که سحر زد» در پایان نمایش به تماشاگران ایتالیایی گفتم. ایتالیا برخلاف دیگر کشورهای اروپایی از جامعه ایرانی متکثر و پرتعدادی برخوردار نیست. تعداد ایرانی‌هایی که در ایتالیا هستند کم است. در میلان کم‌تر است و کمی کار کردن سخت است. بنابراین از روز اول هدف‌گیری‌ام برای مخاطب ایتالیایی‌زبان و غیرایرانی بود.

اشکان خطیبی کجاست ماجرای استوری های جنجالی او چیست؟ اشکان خطیبی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان به تازگی در اینستاگرام استوری های جنجالی به اشتراک می‌گذارد و همین سبب شده که برخی از کاربران از او سوال کنند که آیا در ایران هست یا خیر؟!

اشکان خطیبی کجاست ماجرای استوری های جنجال او چیست؟

اشکان خطیبی چکار میکند

اشکان خطیبی در ایتالیا در کار تئاتر فعالیت میکند اشکان خطیبی میگوید من سال‌ها مدیر یک پردیس سینمایی بودم به نام چهارسو. من آن‌جا را اصلاً راه انداختم. آن‌جا متعلق به بنیاد ۱۵ خرداد بود. من از طرف بنیاد دعوت به کار نشدم، اما به عنوان یک هنرمندی که کار مدیریت فرهنگی بلد است، دعوت شدم.

بیماری اشکان خطیبی چیست؟

من دو سال پشت سر هم کاخ جشنواره فیلم فجر بین‌المللی را مدیریت کردم، چون مدیر آن پردیس بودم. من این‌ها را که نمی‌توانم انکار کنم.

اشکان خطیبی سال‌هاست در عرصه بازیگری فعالیت حرفه ای دارد همسرش خانم آناهیتا درگاهی از دیگر بازیگران حرفه ای کشورمان می باشد اشکان خطیبی از سالهای دور تا به حال به صورت مستمر در سینما و تلویزیون فعالیت میکند.

همچنین ببینید:

⚡️دانلود کامل برنامه مهمونی قسمت چهاردهم ۱۴ 

⚡️کل کل بچه و اشکان خطیبی در برنامه مهمونی

⚡️بیوگرافی اشکان خطیبی و همسرش آناهیتا درگاهی

اقای خطیبی فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که علاوه بر بازیگری در تهیه کنندگی، کارگردانی، خوانندگی و نوازندگی نیز فعالیت دارد. او در سرآسیاب ملارد استان البرز متولد شد ، او خانواده ای هنرمند دارد ، پدر او اهل شعر و ادبیات و مادرش علاقمند به کارهای هنری بوده است.برادر او نیز ددر زمینه موسیقی فعالیت داشت. او یک ازدواج ناموفق داشته است و بع از آن با خانم آناهیتا درگاهی که او نیز بازیگر است ازدواج کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *