افشاگری جانی دپ از خیانت امبر هرد

افشاگری جانی دپ از خیانت امبر هرد و رابطه جنسی با ایلان ماسک و کارا دلوین را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

افشاگری جانی دپ از خیانت امبر هرد

جانی دپ بازیگر مطرح هالیوود که شهرت و محبوبیت زیادی در جهان دارد با همسر سابقش hمبر هرد با تنش های زیادی دست و پنجه نرم میکرد.

افشاگری جانی دپ از خیانت امبر هرد و رابطه جنسی با ایلان ماسک و کارا دلوین

آخرین باری که جانی دپ از امبر هرد افشاگری کرد گفت که او هرشب بر روی تخت خواب من مدفوع میکرده تا باعث آزار و اذیت من شود و همچنین یک بار زمانی که خواب بوده با قیچی بند انگشت اش را قطع کرده است!

این گفته های جانی دپ جنجال زیادی در رسانه ها به وجود آورد و میتوان گفت که آبروی این زن را برد.

درحالی که قبلا امبر هرد دروغ های زیادی درباره جانی دپ گفته بود و ادعا کرده بود که او را کتک میزند و گفته های این زن باعث شد که افکار عمومی علیه جانی دپ شود و حتی کارگردانهای سینما دپ را تحریم کنند.

اما امروز جانی دپ اسناد دیگری را از خیانت همسرش منتشر کرد فیلم های دوربین مداربسته آسانسور خانه جانی دپ نشان میدهد که امبرهرد در حالی که تعادل نداشته (مست بوده) با ایلان ماسک (بازیگر . خواننده) و کارا دلوین (مدل) به خانه می امده و با هم رابهط جنسی برقرار میکرده اند.

افشاگری جانی دپ از خیانت امبر هرد و رابطه جنسی با ایلان ماسک و کارا دلوین

کارکنان برج محل زندگی جانی دپ تصاویری را از آسانسور این برج و در سال 2016 گرفته اند که نشان میدهند امبر هرد با لباسی نچندان مناسب در آغوش ایلان ماسک است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *