پشت پرده امامزاده ابوطالب فرحزاد و پروانه معصومی +عکس

پشت پرده امامزاده ابوطالب فرحزاد و پروانه معصومی +عکس

پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون وصیت کرده که در امامزاده ابوطالب فرحزاد دفن شود جایی که قبر خانوادگی شان انجاست.

پشت پرده امامزاده ابوطالب فرحزاد و پروانه معصومی

پروانه معصومی به فرزند خود وصیت کرده که بعد از مرگش او را در امامزاده ابوطالب دفن کنند امامزاده ای که آرامگاه خانوادگی مرحومه پروانه معصومی انجاست.

جالب است بدانید این بازیگر در خارج از کشور برای درمان مراجعه کرده بود اما پزشکان او را جواب کرده بودند و برای همین به ایران بازگشت تا در خاک خود آرام بگیرد و وصیت کرده که پیکر او را در آرامگاه خانوادگیشان در امامزاده ابوطالب خاکسپاری کنند.

پشت پرده امامزاده ابوطالب فرحزاد و پروانه معصومی +عکس

امامزاده ابوطالب کیست و کجاست

آدرس: تهران – بزرگراه اوین – خیابان فرحزادی – میدان فرحزادی – جاده امام زاده داوود

به نقل از کجارو آستان امامزاده ابوطالب در شهرستان رباط کریم، بخش مرکزی، دهستان امامزاده ابوطالب روستای آدران واقع شده است و از طريق آزاد راه تهران ـ ساوه با قرار گرفتن در جاده شهريار به سلطان آباد قابل دسترسی است.

همچنین ببینید:

به طوركلی از سه مرحله معماری درساختمان بقعه مشاهده می‌شود كه دو مرحله آن متعلق به دوره قاجاريه و يك مرحله ديگر مربوط به دوره جديد است که شامل تغييرات جزئی و افزودن فضاهای جانبی است. معماری بقعه عبارت است از يک فضای ورودی شامل سردرب و دو طاقنما در طرفين است كه فضای هشتی مقابل آن با آجركاری و كاربندی تزيين گرديده است. فضای درونی بقعه نيز با پلان چهار ضلعی دارای گنبدی كوچک است. نام این بقعه در فهرست آثار تاریخی میراث فرهنگی استان تهران ثبت گردیده است و جزو جاذبه های گردشگری رباط کریم به حساب می‌آید.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری بیتا فرهی با حضور هنرمندان +عکس

فوت پروانه معصومی

پسر پروانه معصومی درباره اعلام خبر بیماری و علت درگذشت این بازیگر فقید تأکید کرد: درباره علت فوت مادرم اطلاعات نادرستی اعلام شد و فوت ایشان به دلیل عارضه پارگی روده و عفونت ریوی نبوده است. بلکه این بیماری ناشی از آرتریت روماتوئید که یک نوع بیماری مرموزی است شکل گرفت و عفونت وارد خون شده بود. مادرم از ۲۹ آبان‌ماه در بیمارستان بستری شد و شب گذشته تنفس او روند خوبی نداشت و ۷ صبح او را به آی‌سی‌یو بردند تا تنفس او روال عادی پیدا کند. نتیجه آزمایش‌ها در ساعت یک ظهر امروز مشخص عفونت او بالا رفته و لحظاتی بعد هم ایشان دارفانی را وداع گفتند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *