پشت پرده امیرحسین ثابتی استاد دانشگاه شریف +واکنش خودش

پشت پرده امیرحسین ثابتی استاد دانشگاه شریف +واکنش خودش

رسانه های کشورمان اعلام کردند که امیر حسین ثابتی مجری تلویزیونی و صدا و سیما به عنوان استاد دانشگاه صنعتی شریف انتخاب شده است و در این دانشگاه قرار است تدریس کند! حال اینکه این مجری با چه ضوابطی و مدارکی توانسته در دانشگاه شریف به عنوان استاد استخدام شوود از نکات قابل تامل میباشد.

پشت پرده امیرحسین ثابتی استاد دانشگاه شریف +واکنش خودش

پشت پرده امیرحسین ثابتی

آقای امیرحسین ثابتی مجری شبکه افق درباره حضورش به عنوان استاد دانشگاه شریف میگوید: برخی ها جز عقده گشایی و فحاشی هیچی دلیل دیگر ندارند که بگویند چرا من با دکترای علوم سیاسی و سالها پژوهش در حوزه تاریخ نباید در دانشگاه تدریس کنم!

کیهان درباره این موضوع نوشت دیروز برادران متعهد و صاحبنظرمان آقایان دکتر امیرحسین ثابتی و عباس موزون به عنوان استاد مدعو برای تدریس انقلاب اسلامی و آئین زندگی به دانشگاه شریف دعوت شده بودند. انتشار این خبر بلافاصله با هجوم همه‌جانبه گروه‌های غربگرا و برخی از مدعیان اصلاحات روبه‌رو شد. چرا؟! تنها استناد آنها به تعهد این دو برادر به اسلام و انقلاب اسلامی و ضدیت بارها اعلام شده آنان با دشمنان نشان‌دار ایران اسلامی است! غربگراها جرأت نکرده‌اند به توان علمی آنها کمترین ایرادی بگیرند.

پشت پرده امیرحسین ثابتی استاد دانشگاه شریف +واکنش خودش

امیرحسین ثابتی کیست

امیرحسین ثابتی، مجری سینما و تلویزیون، در آثاری همچون برنامه تلویزیونی «گام دوم»، برنامه اینترنتی «رو در رو» فعالیت داشته است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی علی شریفی زارچی استاد دانشگاه شریف

علت مرگ بری وایت کشتی کج کار wwe لو رفت پشت پرده

او دارای مدرک کارشناس ارشد علوم سیاسی دانشگاه تهران و دکترا در رشته علوم سیاسی -اندیشه سیاسی در اسلام در پژوهشکده علوم انسانی میباشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *