بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون کیست +سوابق و پیج اینستاگرام

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری صدا و سیما کیست +سوابق و پیج اینستاگرام

امیرحسین ثابتی کیست بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون و صدا و سیما با سوابق و پیج اینستاگرام امیرحسین ثابتی مجری تلویزیون را در این صفحه ببینید.

بیوگرافی امیرحسین ثابتی

امیرحسین ثابتی، مجری سینما و تلویزیون است او تا به حال برنامه گام دوم را در تلویزیون اجرا کرده است و برنامه اینترنتی رو در رو را در کارنامه دارد.

او دارای مدرک کارشناس ارشد علوم سیاسی دانشگاه تهران و دکترا در رشته علوم سیاسی -اندیشه سیاسی در اسلام در پژوهشکده علوم انسانی میباشد.

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری صدا و سیما کیست +سوابق و پیج اینستاگرام

سوابق

اییشان دبیر سیاسی اسبق بسیج دانشگاه تهران و مجری صداوسیما میباشد.

همچنین ببینید:

حواشی برنامه جهان آرا در سال 1400

برنامه جهان‌آرا، در روز دوازدهم بهمن ماه 1400 مهمان‌هایی داشت که برنامه را به‌صورت ناگهانی ترک کردند. بحث بر سر این برنامه در شبکه‌های اجتماعی بالا گرفته است که در اینباره آقای ثابتی مجری این برنامه گفت، من با رئیس شبکه و دفتر ریاست سازمان وارد مذاکره شدم و با توجه به حدس‌هایی که در مورد سناریوسازی (با توجه به شناخت قبلی) که از این بزرگواران در ذهن داشتیم، با حضورشان در سیمای ملی موافقت شد. با خانم ابتکار تماس گرفتیم. از تجربه و دانسته‌های گذشته‌مان معلوم بود که شرکت نمی‌کنند ولی ایشان گفتند که بیشتر اتهامات وارده در برنامه مربوط به دوران دو بزرگوار دیگر بوده و شرکت خود را در این برنامه لازم نمی‌دانند. خانم زهرا شجاعی هم شرط گذاشتند که تنها با خانم ملاوردی می‌آیند.

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری صدا و سیما کیست +سوابق و پیج اینستاگرام

در روز برنامه من که مشغول کار خودم بودم و خانم ملاوردی و خانم زهرا شجاعی همراه آقای یاوری تهیه کننده در اتاق تشریفات حضور داشتند. یاوری طبق روال همیشگی برنامه، مهمانان را از روند کار باخبر کرد و روابط بسیار خوب و صمیمانه‌ای قبل از برنامه بین ایشان برقرار بود. خانم شجاعی دو سوال پرسیدند:

بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری صدا و سیما کیست +سوابق و پیج اینستاگرام بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری صدا و سیما کیست +سوابق و پیج اینستاگرام بیوگرافی امیرحسین ثابتی مجری صدا و سیما کیست +سوابق و پیج اینستاگرام

 

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. خداروشکر که جوانان باسواد و فرهیخته ای مثل ایشان داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *