فیلم / امین تارخ سکته کرد و علت دقیق سکته امین تارخ بازیگر مشخص شد

امین تارخ سکته کرد

امین تارخ بازیگر سینما و تلویزون سکته کرد آخرین خبر از وضعیت امین تارخ پیشکسوت سینما را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم / امین تارخ سکته کرد و علت دقیق سکته امین تارخ بازیگر مشخص شد

امین تارخ روز گذشته بر اثر سکته قلبی به بیمارستان منتقل شد و در حال حاضر بستری است .

پزشکان میگویند وضعیت عمومی این بازیگر خوب است اما میتواند در اینده خطرناک باشد.

گویا به دلیل فشار کاری و خستگی او دچار سکته شده است اما هنوز جزئیات منتشر نشده است.

فیلم / امین تارخ سکته کرد و علت دقیق سکته امین تارخ بازیگر مشخص شد

امین تارخ علاوه بر بازیگری کلاس های اموزش بازیگری نیز تاسیس کرده است و بسیاری از ستاره های امروز سینما و تلویزیون در کلاس های او آموزش دیده اند.

آقای تارخ سالهاست در عرصه بازیگری فعالیت دارد و به عنوان مربی بازیگری شناخته میشود او با سریال سفر سبز و اغمما به شهرت رسید .

فیلم / امین تارخ سکته کرد و علت دقیق سکته امین تارخ بازیگر مشخص شد
امین تارخ (متولد ۱۳۳۲) در سال ۱۳۵۱ به دانشگاه تهران راه یافت و در سال ۱۳۵۶ از دانشکدهٔ هنرهای نمایشی دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شد. او تحصیلات تکمیلی خود را در سال ۱۳۶۳ با کسب مدرک فوق لیسانس در رشتهٔ مدیریت فرهنگی به پایان برد.

وی سال ۱۳۷۳ اولین مدرسه بازیگری را به نام کارگاه آزاد بازیگری در تهران تأسیس کرد که یکی از مؤسسات آموزش بازیگری سینما در ایران محسوب می‌شود، حبیب رضایی، مهتاب کرامتی، ترانه علیدوستی، پوریا پورسرخ، بیتا بادران، غزل صارمی، شهرام قائدی و شبنم مقدمی از جمله هنرمندان فارغ التحصیل از این کارگاه بازیگری هستند که توسط او به عرصه سینما و تلویزیون معرفی شده‌اند.

به نظر تارخ، دو شهرستان در دهه ۴۰ در زمینه تئاتر با هم رقابت داشتند؛ یعنی مشهد و شیراز. یادش هست به‌عنوان بهترین بازیگر تئاتر شیراز به اردوی رامسر برای مسابقه رفت که گروه‌های قدر در آنجا مشهدی‌ها بودند. محی‌الدین لایق، در آن زمان مسئول تئاتر دانش‌آموزی شیراز بود که همه به او اقتدا می‌کردند و سمت استادی بر همه داشت.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.