اهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس و خشم مردم +عکس

اهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس +عکس و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهد نمایید.

امروز خبری مبنی اهدای یک دستگاه خودرو 300 میلیونی به هر یک از نمایندگان مجلس منتشر شد که بازتاب گسترده ای را در بین مردم به وجود آورده است.

اهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس

در حالی که بسیاری از مردم ایران در وضعیت بحرانی اقتصادی به سر میبرند و برخی از مردم با پرداخت پول نقد هم نمیتوانند از شرکت های خودروسازی خودرو بخرند اهدای خودرو تمام قسط به نماینده های مجلس حسابی جنجالساز شده است.

اهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس و خشم مردم +عکس

روح‌الله ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پست اینستاگرامی در خصوص تحویل خودروی دناپلاس اتومات به نمایندگان توضیحاتی را ارائه کرده است:

چند روز پیش خودروی دنا پلاس اتومات توسط مجلس به نمایندگان متقاضی تحویل شد.

در ابتدای شروع مجلس، فرمی برای خودرو به نمایندگان داده شد تا نوع استفاده از خودرو را انتخاب کنند که سه گزینه داشت:

١. استفاده از خودروی مجلس با راننده، که در اینصورت، هزینه ها حسب میزان کاربرد و طبق تعرفه (ساعتی ٣� هزار و روزانه 5� � هزار تومان) از دریافتی ماهانه نماینده کسر می شود.

٢. تحویل امانی خودروی صفر (پارس) به نماینده و عودت آن به مجلس در پایان نمایندگی، که در اینصورت پرداخت مبلغ مربوط به حمل و نقل (حدود 5 میلیون)، از هزینه های دفتری ماهانه حذف می شود.

٣. فروش اقساطی یک خودروی صفر به نماینده (دنا یا پارس) که قسط آن از دریافتی ماهانه کسر شود.

بنده چون خودرو نداشتم (همسرم یک خودروی ام وی ام ١١� به ارزش فعلی 5� میلیون تومان دارد) گزینه سوم و نوع خودروی دنا پلاس اتومات را انتخاب کردم.

قیمت تحویل این خودرو به نماینده، ٣� ٢ میلیون تومان و اقساط آن ٣ ساله است. سند آن هم حداقل تا یک سال بنام مجلس است و امکان فروش به غیر ندارد.

واکنشها به این خبر

اهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس و خشم مردم +عکساهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس و خشم مردم +عکساهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس و خشم مردم +عکساهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس و خشم مردم +عکساهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس و خشم مردم +عکساهدای خودروی دنا پلاس به نماینده های مجلس و خشم مردم +عکس

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.