ماجرای باجناق رضا ثقتی و مهدی حق شناس +حواشی

ماجرای باجناق رضا ثقتی و مهدی حق شناس +حواشی

بعد از اینکه اخباری پیرامون رضا ثقتی و مهدی حق شناس در فضای مجازی منتشر شد و رسانه های بیگانه به شدت به بولد کردن آن پرداختند هنوز کاربران زیادی وجود دارند که درباره اخبار شبکه های بیگانه سوالاتی در ذهن دارند.

ماجرای باجناق رضا ثقتی و مهدی حق شناس +حواشی

ماجرای باجناق رضا ثقتی و مهدی حق شناس

به غیر از جملات نامربوط فضای مجازی که سبب شدند یک بار دیگر مردم را درگیر خود نمایند. ولی بر طبق گزارشات رسانه‌ای از قبیل سایت شایا نیوز، سید مهدی حق شناس به عنوان معاون امور شهرستان‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان چندین مشغول بوده است.

محمد مهدی اسماعیلی در حاشیه جلسات هیئت دولت و پس از داستان رضا ثقتی افزوده : تعداد مدیر مجموعه های در رابطه با وزارتخانه را به دلیل جدی نبودن در اجرای قانون حجاب اخراج نمودم.

محسن اژه‌ای، در تاریخ دوشنبه نهم مرداد ماه سال جاری به دنباله سخنانی در نشست شورای عالی قوه قضائیه، افزود : به همان صورت که همه توجه دشمن در جهت به وجود آوردن اختلاف‌ در درون کشورمان است ما هم بایستی کاملا تمرکزمان را برای پیشگیری از تفرقه در داخل کشور بگذاریم و با صبوری بسیار از هر نوع تفرقه و جنجالی پیشگیری نماییم.

نبایست به شایع‌هایی که دشمن به وجود می‌آورد توجه کنیم، بایستی بر انسجام و تحکیم صفوف مردم و متدین اضافه نماییم و از افراط و تفریط جلوگیری نماییم،در این عرصه هم راه‌های بسیاری وجود دارد،حواسمان به این موضوعات باشد و اینکه بایستی کار و التزام به قانون را سرلوحه کارهایمان جای بدهیم و همه قانون را فصل الخطاب بخوانیم.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *