فیلم کامل بازداشت و دستگیری محمد صادقی و خودکشی این بازیگر

فیلم کامل بازداشت و دستگیری محمد صادقی و خودکشی این بازیگر

محمد صادقی در این ویدیو به دنبال نصیحت کردن ماموران است و به انها میگوید چرا زیبایی را دوست نداری و به خیابان میروی و مردم را نگاه میکنی! محمد صادقی در حالی که قادر به تکلم نیست میگوید من دارو مصرف نکردم! بسیاری از مردم نیز در مقابل خانه این بازیگر تجمع کرده بودند و آتش نشانان به شکل عجیبی او را از خطر پرت شدن از ساختمان نجات دادند.

محمد صادقی بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش ویدیویی را به اشتراک گذاشت و مدعی بود که پلیس برای بازداشت او اقدام کرده است و این بازیگر خود را به تراس منزلش رسانده و پلیس را تهدید می‌کند که اگر بخواهند او را بازداشت کنند خودکشی می‌کند.

فیلم کامل بازداشت و دستگیری محمد صادقی و خودکشی این بازیگر

فیلم کامل بازداشت و دستگیری محمد صادقی

محمد صادقی در اینستاگرامش کاربران را تحریک کرده بود که از سلاح سرد استفاده کنند و در نهایت این بازیگر با لباس زنانه توسط پلیس دستگیر شد.

این بازیگر سینما که در سریال‌های مانکن و افرا و بی‌همگان بازی کرده بود امروز توسط ماموران نیروی انتظامی در شرق تهران بازداشت شد.

ماجرای خودکشی محمد صادقی

گفته می‌شود محمد صادقی زمانی که متوجه شده پلیس برای دستگیری او به ساختمان آمده‌اند پلیس را تهدید به خودکشی کرده است و به تراس خانه رفته تا خود را به پایین پرتاب کند .

در این ویدیو محمد صادقی از ماموران فیلمبرداری کرده و آنها را تهدید می‌کنند که اگر جلو بیایند خود را به پایین پرت خواهد کرد محمد صادقی چند روزی است با استفاده از لباس زنانه و همچنین آرایش زنانه در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته بود.

فیلم کامل بازداشت و دستگیری محمد صادقی و خودکشی این بازیگر

خبر انلاین درباره دستگیری محمد صادقی نوشت:

«محمد صادقی» که دیروز با انتشار فیلمی از خود ماموران پلیس را تهدید کرده بود، صبح امروز توسط ماموران در خانه‌اش در شرق تهران دستگیر شد. این فرد وقتی متوجه حضور ماموران شد قصد داشت خود را از طبقه سوم به پایین پرت کند که با حضور آتش‌نشانی و مقام قضایی از تصمیم خود منصرف و دستگیر شد. منبع: ایران اقتصادی

فیلم تهدید محمد صادقی

همچنین ببینید:

ماجرای تغییر جنسیت محمد صادقی بازیگر با آرایش و لباس زنانه +عکس

اصل ماجرا اینجاست که این فرد در واکنش به اجرای قانون حجاب، علناً دعوت به قتل کرده و به مخاطبان خود توصیه می‌کند که به جای شال باید چاقو یا کلت به گردن خود بندازند!

این بلاگر مجازی گفته بود: «مردی که می‌گه این شال رو بنداز گردنت اگر گیر دادن بندازی سرت، احمقه! به جای شال باید کلت بذاری! کلت نمی‌تونی بذاری یه قمه بذار … اگر تو سر دوست من، خواهر من، مادر من اینه که چیزی سرش نباشه، راحت لباس بپوشه، لخت بشه (به تو چه!). اگر تو سرش این هست که لخت باشه کسی نگاهش نکنه، نباید کسی نگاهش کنه. من می‌کشم اون کسی رو نگاه کنه، چه برسه به اینکه بخواد بگیره و ببرتش.»

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. چندش آوره که یک مرد این اد و اطوار رو در بیاره
    مزخرف

  2. سلام چرا کامل خبر نمی‌نویسید و تحریف اخبار میکنید
    این فرد مردم دعوت ب سلاح کمری و نگهداری کلت و قمه کرده بود
    اینه ک خطرناکه و تقریبا هیچ جای جهان دعوت ب سلاح کمری داشتن مورد تایید نیست و بدترین برخورد رو میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *