بیوگرافی بازیگران سریال غنچه های سرخ با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال غنچه های سرخ با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال غنچه های سرخ

اسامی بازیگران سریال غنچه های سرخ عبارتند از:

  • اوزجان دنیز بازیگر نقش لونت آلکانلی
  • اوزگو نامال بازیگر نقش مریم تزل
  • مرت یازجی اوغلو بازیگر نقش جونید گونش
  • ارکان آوجی بازیگر نقش سعدی خدایی گونش
  • هازال تورسان بازیگر نقش بسته اوزدمیر آلکانلی
  • مرت توراک
  • سلن اوزتورک
  • شریف ارول
  • مینا دمیرتاش
  • اسما ییلماز
  • طغرل تولک

بیوگرافی بازیگران سریال غنچه های سرخ با نقش +عکس و داستان

معرفی سریال غنچه های سرخ

غنچه‌های سرخ عنوان مجموعه ترکیه‌ای می‌باشد که می‌توان گفت یکی از تازه‌ترین و پر سر و صداترین مجموعه‌های ترکیه‌ای محسوب می‌شود، که این ایام بر سر زبان‌ها افتاده است.

کشور ترکیه از نظر فرهنگی بسیار شبیه به کشور ایران است به خاطر همین مخاطبین آن با کلیشه‌ها و مشکلات فرهنگی شبیه به کشور ایران مواجه می‌شوند.

این ماجرا سبب می‌شود که بیننده ایرانی با مجموعه‌های ترکی همزات پنداری نماید. بعد از پخش سریال شربت زغال اخته و داستان آن یک مرتبه دیگر این احساس اغلب در بین ایرانی‌ها ترغیب شد.

ستیز بین آدم‌های متعصب و اشخاص مدرن که به چه اندازه عقیده‌های هر یک از آنان می‌تواند زیان آور باشد.

سریال غنچه‌های سرخ ساخته اومور آتای و به نویسندگی شوکرو نجاتی شاهین به دست تولید رسید. این فعالیت از تولیدات کمپانی گلد فیلم می‌باشد، که قبل از این سریال شربت زغال اخته در آن ساخته شد و از شبکه فاکس روی آنتن می‌رود. داستان جالب این مجموعه سبب شده توجه بسیاری به آن جلب شود.

خلاصه داستان سریال غنچه های سرخ

موضوع مجموعه درباره شخصی به اسم لونت یک سکولار مدافع تغییرات مدرنی که در آتاتورک در کشور ترکیه به وجود آورده و یک بانو به اسم مریم از یک جامعه بسته که به واسطه همسر خود شخصی از فرقه‌ای خطرناک می‌رنجیده، می‌باشد. آنان سر راه یکدیگر قرار می‌گیرند در حالی که دو دختر به اسم‌های میرا و زینب را دارند و در عین حال معلوم می‌شود که بچه‌های آنان خواهران واقعی می‌باشند. میرا نمی‌تواند با اینکه مادر وی را رها کرده آن را درک کند و زینب به تازگی از یک ازدواج اجباری نجات پیدا کرده است.
اکنون بایستی مشاهده کرد تقدیر آنان چه خواهد شد.

بیوگرافی بازیگران سریال غنچه های سرخ با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی اوزجان دنیز در نقش لونت آلکانلی

اوزجان دنیز بازیگر سینما و تلویزیون کشور ترکیه می‌باشد، که علاوه بر هنرپیشگی در عرصه کارگردانی و خوانندگی فعالیت دارد.

وی در تاریخ ۱۹ می ۱۹۷۲ مصادف با ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۵۱ به دنیا آمده است. او اصلیتش کورد می‌باشد.

اوزجان از بچگی به هنرپیشگی علاقمند بود و کم کم خود را به این حرفه سوق داد. پس از آن پا به دنیای موسیقی نهاد و در پایان در سال ۱۹۹۴ با فیلمOnaSevdigimiSoyle فعالیتش را استارت زد.

اوزجان در سال ۱۹۹۷ با سریال یالان مقابل قاب تلویزیون قرار گرفت و در سریال هایی همچون :کاراگول، عروس استانبول، خیلی منتظرت شدم،. همچنین آثار سینمایی :فیروزه کجایی و آب و آتش حضور یافت و به اوج شهرت رسید.

بیوگرافی اوزگو نامال بازیگر نقش مریم تزل بازیگران سریال غنچه های سرخ با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی اوزگو نامال بازیگر نقش مریم تزل

ملاحت اوزگو نامل ملقب به اوزگو نامال در عرصه هنرپیشگی در ترکیه مشغول به کار است و در تاریخ ۲۸ دسامبر ۱۹۷۸ مصادف با هفتم دی ماه سال ۱۳۵۷ به دنیا آمده است.

وی از سال ۱۹۹۸ با مجموعه AffetBiziHocamمقابل قاب تلویزیون قرار گرفت و سپس بعد از دو سال وارد صحنه سینما شد. با ایفای نقش در سریال آشیانه گرگ‌ها شناخته شد و تا سال ۲۰۱۳ در عرصه تلویزیون مشغول به کار شد.

او در سال ۲۰۱۳ در سینما متوقف شد و پس از آن در سال ۲۰۱۵ دیگر در این حرفه فعالیت نکرد، تا اینکه در حال حاضر در سریال ترکی غنچه‌های سرخ شخصیت نخست زن را بر عهده دارد.

بیوگرافی مرت یازجی اوغلو در نقش جونید گونش

بیوگرافی مرت یازجی اوغلو در نقش جونید گونش

مرت یازجی اوغلو بازیگر ترکیه‌ای در تاریخ دهم می ۱۹۹۳ برابر با ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۲ دیده به جهان گشوده است.

ایشان فعالیتش را در عرصه هنرپیشگی را از سال ۲۰۱۱ با فیلمDedeminInsanlarl استارت زد و یک سال پس از آن با بازی در سریال زیر پوست شهر شناخته شد.

مجموعه‌هایی از جمله: به امید دستبند نمیشه زد، فاتح یک جهان و آشفته از سایر فعالیت‌های این چهره محسوب می‌شوند.

بیوگرافی بازیگران سریال غنچه های سرخ با نقش +عکس و داستان بیوگرافی ارکان آوجی در نقش سعدی خدایی گونش بازیگران سریال غنچه های سرخ با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی ارکان آوجی در نقش سعدی خدایی گونش

ارکان آوجی یکی از هنرپیشگان محبوب ترکیه‌ای به شمار می‌رود، که در تاریخ یکم ژانویه ۱۹۸۲ برابر ۱۱ دی ماه سال ۱۳۶۰ متولد شده است.

این چهره کار هنری اش را از سال ۲۰۰۶ با سریال Kopruآغاز نمود و پس از آن موفق شد با شخصیت بورات در کارادایی مطرح شود. ایشان در سریال‌های تلویزیونی از جمله :جسور و خوشگل، پایتخت عبدالحمید، گودال، قیام عثمان و شانس زندگی من به ایفای نقش پرداخته است.

ارکان آوجی تا به حال چند مرتبه موفق شده جایزه‌های گوناگون را از آن خود کند.

بیوگرافی هازال تورسان در نقش بسته اوزدمیر آلکانلی بازیگران سریال غنچه های سرخ با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی هازال تورسان در نقش بسته اوزدمیر آلکانلی

هازال تورسان یکی از بازیگران ترکیه‌ای می‌باشد، که در تاریخ بیستم ژوئیه ۱۹۸۵ برابر با ۲۹ تیر ماه سال ۱۳۶۴ به دنیا آمده است.

ایشان فعالیتش را در عرصه هنرپیشگی را از سال ۲۰۰۸ با سریال بلند UnutmaBeniشروع نمود و با شخصیت اصلی سریال عشق پول سیاه مطرح گردید.

بیوگرافی بازیگران سریال قیام عثمان

هازال تورسان بعد از آن در فیلم‌هایی از جمله: فضیلت خانم و دخترانش، قتل‌های کوچک، دکتر معجزه، موهبت، فاطما، بابا و زمان پیچک به ایفای نقش پرداخته است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *