زمان پخش سریال نوار زرد +اسامی بازیگران

بازیگران سریال نوار زرد | بیوگرافی و دانلود همه قسمت های آن را به همراه تصاویر پشت صحنه را در ادامه این بخش از مجله شبونه نمایید.

بازیگران سریال نوار زرد | بیوگرافی و دانلود همه قسمت های سریال نوار زرد

بازیگران و ماجرای داستان سریال نوار زرد

مجموعه جذاب پلیسی که قرار است به مناسبت هفته ناجا به روی آنتن شبکه  دو سیما برود در موضوعی کاملا پلیسی  ساخته آقای پوریا آذربایجانی  و با هنرنمایی بازیگرانی چون آقای امیر آقایی در نقش پلیس و محسن بهرامی و با هنرمندی بازیگر جوان و پر تلاش خانم سمیرا حسینی از 13 مهر ماه هرشب به روی آنتن میرود.

بازیگران سریال نوار زرد | بیوگرافی و دانلود همه قسمت های سریال نوار زرد

آقای امیر آقایی که با نقش آفرینی در سریال های مختلفی چون خاک سرخ و اولین شب آرامش توانست در میان مخاطبین به شهرت برسد این بار در نقشی کاملا متفاوت  در سریال نوار زرد به هنرنمایی می پردازد.

این مجموعه اولین بار به طور کاملا رسمی از شبکه پرمخاطب آی فیلم به روی آنتن رفته است و حلا قرار است از شبکه دو سیما پخش شود.

همچنین ببینید:

خلاصه داستان

ماجرا داستان در مورد پرونده های جنایی است که زندگی شخصی سرگرد کاوه کیهان را به تصویر میکشد و موضوع کاملا واقعی بوده است که درخصوص پرونده جنایی زندگی شخص اش به چالش کشیده میشود.

امیر آقایی و کمند امیر سلیمانی و سمیرا حسینی بازیگران سریال نوار زرد

بازیگران سریال نوار زرد

در این مجموعه آقای امیرآقایی در نقش سرگردکاوه کیهان ، بهاره کیان افشار بازیگر نقش رعنا همسر سرگرد کاوه کیهان ،

سیروس گرجستانی در نقش پدر سرگرد کیهان ، قاسم زارع سرهنگ ،  کمند امیر سلیمانی در نقش فرشته خواهر سرگرد کیهان ، محسن بهرامی در نقش سروان محسن ، شهین تسلیمی درنقش گلچین ، سیروس میمنت در نقش بازیگر نقش بهرام ،سمیرا حسینی در نقش خانم توکلی پلیس و منشی اداره آگاهی به هنرنمایی پرداخته اند.

زمان پخش سریال نوار زرد

زمان پخش و تکرار

مجموعه پلیسی نوار زرد از رور شنبه سیزدهمسن روز از مهرماه  هر شب از شنبه تا چهارشنبه  ساعت 21:30 به روی آنتن میرود و شما میتوانید تکرار این سریال را روز بعد ذر ساعت 11:30 و 16:15 تماشا کنید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *