بیوگرافی بازیگران سریال نون خ ۵ فصل پنجم +زمان پخش و داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران سریال نون خ ۵ فصل پنجم +داستان و عکس

عکس های بازیگران زن و مرد سریال نون خ 5

سریال نوخ خ 5 توانسته اکثر مخاطبان تلویزیون را به خود اختصاص دهد این سریال 25 قسمتی هر شب ساعت 22 از شبکه یک پخش میشود و تکرار این سریال نصف شب ساعت 1:30 و 7:00 صبح و 3 بعد از ظهر است فصل 5 سریال نون خ درباره سفر نوروزی اهالی روستای نورالدین به شرق کشور از جمله کرمان و چابهار و بندرعباس است.

سریال نون خ 5 به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی در 25 قسمت در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما در سال 1402 تولید شد و از 15 فروردین 1403 از شبکه یک پخش شد فصل 5 نون خ به سفر نورالدین خانزاده به همراه اهالی روستا به شهرهای جنوب شرقی کشور میپردازد.

پشت صحنه سریال نون خ ۵ فصل پنجم +زمان پخش و داستان و عکس
پشت صحنه سریال نون خ ۵ فصل پنجم

بازیگران این سریال تقریبا همان بازیگران فصل قبل میباشد اسامی بازیگران سریال نون خ 5 عبارتند از: سیروس میمنت بازیگر نقش کیوان ، نسرین مرادی بازیگر نقش فریده ، کاظم نوربخش بازیگر نقش سلمان ، حمیدرضا آذرنگ در نقش خلیل ،ندا قاسمی بازیگر نقش شیرین، شیدا یوسفی بازیگر نقش مرجان ، هدیه بازوند بازیگر نقش روژان ، پاشا جمالی بازیگر نقش مهیار، صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک ، فریده سپاه‌منصور بازیگر نقش مه‌لقا و سعید آقاخانی در نقش نورالدین خانزاده

معرفی سریال نون خ 5 فصل پنجم

سریال نون خ 5 فصل پنجم از 15 فروردین 1403 بر روی انتن شبکه یک خواهد رفت این سریال که فصل پنجم است درباره مسافران اهالی روستای نورالدین بوده که به چابهار سفر میکنند و در انجا برایشان اتفاقات جالبی رخ میدهد که داستان فصل 5 را تشکیل میدهد.

دانلود

اسامی بازیگران سریال نون خ 5 عبارتند از:

 • سعید آقاخانی در نقش نورالدین خانزاده
 • حمیدرضا آذرنگ در نقش خلیل
 • میرطاهر مظلومی بازیگر نقش دایی شفیع: برادرزن نورالدین
 • فریده سپاه‌منصور بازیگر نقش مه‌لقا: مادرزن نورالدین و مادر شفیع
 • نعیمه نظام‌دوست بازیگر نقش بهنوش: دوست مرجان و مدیر آرایشگاه زنانه
 • سیروس سپهری بازیگر نقش ادریس: از اهالی روستا
 •  مهرنوش طوسی بازیگر نقش باوان دختر ادریس
 •  حسین موسوی بازیگر نقش وحید
 • امیر سهیلی بازیگر نقش رامین فود
 • اکرم یدی بازیگر نقش نقره همسر رامین
 • سیروس میمنت بازیگر نقش کیوان: پدر مهیار داماد نوری
 • مجید یاسر بازیگر نقش بهنام دوست مهیار
 • نارین ایوبی بازیگر نقش شیلان زن وحید
 • پاشا جمالی بازیگر نقش مهیار پسر کیوان و شوهر روژان و داماد نورالدین
 • شیدا یوسفی بازیگر نقش مرجان دختر نورالدین
 • ندا قاسمی بازیگر نقش شیرین دختر نورالدین
 • محمد زارع‌زاده بازیگر نقش عمو رضا، شیرینی فروش
 • آتنا مهیاری بازیگر نقش ماه کاووس
 • عابدین رضایی (هیوا: طلبکار)
 • نسرین مرادی بازیگر نقش فریده: همسر کیوان
 • هدیه بازوند بازیگر نقش روژان: دختر نورالدین
 • صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک
 • صبا ایزدپناه بازیگر نقش کژال: دختر نورالدین
 • وحید قاضی زاهدی بازیگر نقش صاحب نانوایی و صاحبخانه سیروس
 • ماشاءالله وروایی بازیگر نقش عمو کاووس: طلبکار نورالدین و دشمن شفیع
 • عباس نیک‌دیده بازیگر نقش فامیل میرزایی: در سالن سر میز با نورالدین
 • اردشیر قاسمی
 • کاظم نوربخش بازیگر نقش سلمان خواستگار شیرین
 • حسین مرادی بازیگر نقش پژمان، طلبکار
 • سیروس حسینی فر بازیگر نقش هیوا
 • علیرضا ابراهیمی: طلبکار
 • رضا پشابادی
 • کیوان شیخ‌احمدی
 • افشین ملکی (افشین، طلبکار)
 • بهاءالدین عزیززاده
 • حسین بوربوری

در روزهای عید نوروز ۱۴۰۳ فصل پنجم سریال نون خ ساخته سعید آقاخانی و به تهیه کنندگی مهدی فرجی شروع خواهد شد.

بیوگرافی بازیگران سریال نون خ ۵ فصل پنجم +زمان پخش و داستان

درباره فصل پنجم نون خ 5

تهیه کنندگی سریال نون خ مهدی فرجی در مورد فصل تازه این اثر که در عید نوروز ۱۴۰۳ با ایفای نقش و کارگردانی سعید آقاخانی پخش شود به خبرگزاری مهر افزود: به امید خدا ساخت این اثر را خیلی زود شروع خواهیم نمود و در این فصل جدید به چند شهر خواهیم رفت و به یک نوع یک سفر جاده‌ای خواهیم داشت.

ایشان در ادامه گفت: از راه کرمان، سیستان و بلوچستان به شهرهای چابهار و سایر شهرهای آن خواهیم رفت و داستان مجموعه در کنار کردها به چند قومیت خواهد پرداخت.

مهدی فرجی در مورد اینکه لوکیشن‌ها در داستان چه زمانی از کردستان به سیستان بلوچستان تغییر می‌یابد گفت:
ما از زمانی که فعالیت را آغاز کنیم ۳۰ تا ۴۰ روز پس از آن به چابهار خواهیم رفت.

او در مورد اولویت‌های این فصل از مجموعه افزود: محیط زیست، میراث فرهنگی، موضوعات قومیت‌ها و اتحاد آنان از قبیل محورهایی می‌باشد که در فصل تازه سریال نون خ پیش خواهیم برد. امیدوار هستیم در این فصل جدید علاوه بر حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی رو نیز داشته باشیم و اینکه هنرمندان بومی خود سیستان و بلوچستان را نیز داشته باشیم.

ایشان در مورد تعداد قسمت‌های این سریال هم بیان کرد: این اثر تلویزیونی در ۲۵ قسمت در نوروز و ماه مبارک رمضان ۱۴۰۳ پخش خواهد شد.

بیوگرافی بازیگران سریال نون خ ۵ فصل پنجم +زمان پخش و داستان

سریال تلویزیونی نون خ قبل از این در چهار فصل به دست سعید آقاخانی کارگردانی شد و جزو فعالیت‌های پربیننده تلویزیون به حساب می‌آید.

در این اثر هنرمندان گوناگونی به ایفای نقش پرداخته‌اند، که یکی از برگ برنده‌های آن استفاده از هنرمندان کرد می‌باشد.

حمیدرضا آذرنگ، امیر سهیلی، هومن حاجی عبداللهی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفشه خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، هدیه بازوند، سید علی صالحی، پاشا جمالی، ندا قاسمی، ماشالله وروایی وصهبا شرافتی هنرمندانی هستند، که در این اثر حضور یافته‌اند.

همه چیز در مورد فصل پنجم نون خ

اثر تلویزیونی نون خ فصل پنجم با داستان و قصه تازه و گوناگونی به دست تولید خواهد رسید و این مرتبه نورالدین به کرمان و چابهار می‌رود.

بیوگرافی بازیگران سریال نون خ ۵ فصل پنجم +زمان پخش و داستان

سعید آقاخانی که همان آقای نون خ به حساب می‌آید، برای تولید این اثر تلویزیونی در پی دیار خود رفت و در قالب داستانی شیرین نه تنها مخاطبین را پایه گیرنده نشاند، بلکه مخاطبین را با خطه کردنشین کشور ایران آشنا نمود که چه آداب و رسوم‌هایی در بر دارند.

حتی ایشان برای تولید فصل‌های پیشین این سریال در کنار گروه خود به یکی از روستا های استان کرمانشاه به نام پریان از منطقه‌های دینور شهرستان صحنه استان کرمانشاه رفت و ایام خیلی زیادی را در سرمای دشوار این منطقه سپری کردند تا موفق شوند یک اثر جذاب را کارگردانی و توجه مخاطبین را جلب نمایند.

مهدی فرجی، تهیه کنندگی این مجموعه را از همان ابتدا عهده‌دار بود و هنوز ایشان نفر نخست این اثر به حساب می‌آید و این ایام در کنار سعید آقاخانی مشغول پیش ساخت فصل پنجم از اثر نون خ می‌باشد تا بتواند مجدداً با تعریف داستان‌های شیرین مهمان شما عزیزان شود.

ایشان در مصاحبه با جام جم خبر داد که می‌خواهد در کنار عوامل خود فصل پنجم این سریال را به زودی زود استارت بزند. ایشان افزود که فیلمبرداری فصل پنجم نون خ در لوکیشن‌های گوناگون آغاز خواهد شد و گروه تولید کننده برای ساخت این فصل از مجموعه قرار می‌باشد به سایر منطقه‌های کشور ایران سفر کنند.

آقای فرجی مدت‌ها هدایت شبکه‌های گوناگون سینما را عهده‌دار بود و اکنون در عرصه تهیه کنندگی مشغول به کار است و از تجربیات خود در این زمینه استفاده می‌کند. در دوران مدیریت آقای فرجی در شبکه‌های گوناگون سیما مجموعه‌های بسیار خوبی صورت گرفت.

ایشان در مصاحبه با جام افزوده بود تجربه این را نشان داده مجموعه‌هایی که بتوانند از ظرفیت‌های فرهنگی کشور و مسائل در رابطه با جامعه، گستردگی جاذبه‌های جغرافیا، لباس و…. استفاده کنند، آثار به یاد ماندنی خواهد شد.

بیوگرافی بازیگران سریال نون خ ۵ فصل پنجم +زمان پخش و داستان

اثر تلویزیونی نون خ نیز از جذابیت‌های فرهنگی و قومیت استفاده می کند. ایشان در مورد داستان این فصل از سریال توضیحاتی نداد و افزود مجدداً می‌خواهند یک داستان شیرین را برای مخاطبین به تصویر بکشند.

او در ادامه گفت: پیش ساخت فصل پنجم از مجموعه نون خ را از دو ماه قبل شروع کرده‌ایم و تصمیم داریم این مرتبه نیز در حد توان بتوانیم با یک داستان جذاب و شیرین مخاطبین را سرگرم نماییم.

همچنین ببینید:

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ با این عکس غوغا کرد

بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ 4 کیست +بیوگرافی

بازیگر نقش رامین فود در سریال نون خ ۴ کیست بیوگرافی و عکس

سعید آقاخانی مانند فصل‌های پیشین به غیر از کارگردانی کاراکتر آقای نون خ را بازی می‌کند. ایشان در چهار فصل از اثر تلویزیونی نون خ در قالب داستان به مسائل اجتماعی نیز اشاره کرد و با شوخی و کمدی به تورم، گرانی‌ها، حاشیه‌های فوتبال، اختلاس، روابط بین‌المللی و…. پرداخت. با دقت به مشکلاتی که سعید آقاخانی دارد، گویا که ایشان مجدداً در این فصل به مسائل اجتماعی نسبت به جامعه با زبان شیرین کمدی خواهد پرداخت.

یکی از خصوصیت‌های سعید آقاخانی این می‌باشد که شخصیت‌های داستان از حد و مرز خود خارج نمی‌شوند و شوخی‌ها به درستی انجام می‌شود.

بیوگرافی بازیگران سریال نون خ ۵ فصل پنجم +زمان پخش و داستان

این چهره در چهار فصل پیشین اثر نون خ تلاش نموده بود شخصیت‌های واقعی و مملوس برای مخاطبین باشند. البته ایشان با تولید این اثر که اکنون به فصل پنجم رسیده است ، سعی می‌نماید داستان به آن صورت نمایش داده شود که هم صحبت‌ها زده شود و هم هیچکس ناراحت نشود.

خلاصه داستان

بسیاری از مخاطبین دوست دارند بفهمند داستان این فصل از سریال نون خ باز هم از همان خطه کردستان است یا آقای نون خ با بازی سعید آقاخانی در کنار خانواده خود به سایر منطقه‌های ایران سفر خواهد نمود.

بررسی جام جم نمایانگر این می‌باشد که گروه تولید کننده این مرتبه داستان را نیز از خطه کردستان به نمایش درآورند و هم سراغ جنوب شرقی ایران خواهند رفت و داستان از خطه کرمان و چابهار نیز باشد.

به خاطر همین بایستی مخاطبین اثر نون خ فصل پنجم به انتظار داستان شیرین از سه منطقه کشور ایران بنشینند و همین ماجرا سبب می‌شود تا قصه این فصل از اثر برای مخاطبین جذاب‌تر باشد.

بیوگرافی بازیگران سریال نون خ ۵ فصل پنجم +زمان پخش و داستان

از طرفی دیگر در هر فصل هنرمندان تازه ای نیز به گروه افزودند، که سبب جذاب شدن داستان شده است. گویا در این فصل تازه هنرمندان بومی از کرمان و چابهار به ایفای نقش خواهند پرداخت، که با لهجه‌های شیرین خود حرف خواهند زد.

در کل گروه تولید کننده حاضر می‌باشند تا فصل پنجم از این اثر را با انرژی بسیار آغاز نمایند. گویا مخاطبین فصل پنجم از سریال نون خ را دوست داشته باشند، به خاطر اینکه در فصل‌های پیشین نشان داد اثر پرمخاطبی بود، پس تردیدی نیست که فصل پنجم نیز موفق آمیز شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *