بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس ۴ کیست +اینستاگرام و بیو

بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس ۴ کیست +اینستاگرام و بیوگرافی سهند جاهدی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس ۴ کیست

سریال بچه مهندس در چند سال اخیر توانسته به عنوان یکی از سریالهای پای صابت ماه مبارک رمضان تبدیل شود و بسیاری از مخاطبان تلویزیون این سریال دنبال میکنند سریالی که بدون شک دارای بیشترین هوادارا در بین سریالهای مشابه ماه رمضان بوده است در این سریال هنرپیشه های معروف زیادی حضور دارند که یکی از آنها آقای سهند جاهدی بوده که نقش بهروز را بازی میکند و از نقش های مهم این سریال به شمار می آید.

بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس ۴ کیست +اینستاگرام و بیو

بیوگرافی سهند جاهدی

سهند جاهدی متولد 4 شهریور 1375 در شهر ری ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است.

سوابق

سهند جاهدی از طریق جواد مزد آبادی، پسر دایی پدرش که کارگردان سینما و تلویزیون است، در سال ۱۳۸۳ اولین بار بازیگری را تجربه کرد. سهند که در “فیلم دویدم و دویدم” اولین بار مقابل دوربین کارگردان قرار گرفته بود، خیلی زود به بازیگر کودکی تبدیل شد که پیشنهاد بازیگری زیاد داشت.سهند جاهدی اولین بازی حرفه ای خود را با فیلم سینمایی تقاطع تجربه کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی یک وجب از آسمان استعداد بازیگری اش بسیار دیده شد و فیلم یک وجب از آسمان، برنده جایزه پروانه زرین بهترین فیلم داوران کودک و نوجوان جشنواره فیلم همدان در ۱۳۸۸ شد و از سهند جاهدی هم تقدیر شد.

بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس ۴ کیست +اینستاگرام و بیوبازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس ۴ کیست +اینستاگرام و بیو

  • ۱۳۸۳ – فیلم سینمایی دویدم و دویدم
  • ۱۳۸۴ – فیلم سینمایی تقاطع
  • ۱۳۸۷ – فیلم سینمایی یک وجب از آسمان
  • ۱۳۸۷ – فیلم سینمایی حکم جلب
  • ۱۳۹۰ – فیلم سینمایی رویای سینما
  • ۱۳۹۱ – فیلم سینمایی دامنه های سفید

بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس ۴ کیست +اینستاگرام و بیو

شهرت

سهند در سال ۱۳۸۸ در ۱۳ سالگی توانست با حضور در برنامه عمو پورنگ در کنار امیر محمد متقیان به عنوان مجری حضور پیدا کند و مسیر موفقیتش را مدیون برنامه عموپورنگ می باشد.

بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس ۴ کیست +اینستاگرام و بیو

پیج اینستاگرام سهند جاهدی

در اینستاگرام میتوانید این هنرمند را دنبال کنید آیدی پیج اینستاگرام ایشان sahandjahedioriginal میباشد

بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس ۴ کیست +اینستاگرام و بیو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *