بازیگر نقش بهنوش در سریال نقطه چین کیست؟ عکس جدید اینستاگرام

بازیگر نقش بهنوش (همسر کوروش) در سریال نقطه چین کیست؟ بیوگرافی و اینستاگرام ساناز سماواتی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش بهنوش در سریال نقطه چین کیست؟

ساناز سماواتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است او زاده فروردین سال 1350 در شهر تهران است. ساناز سماواتی فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی از داشنگاه ازاد در سال 1357 است. او در زمینه حمایت از حیوانات خانگی فعال است و در سازمان های مردم نهاد هم عضو است.

بازیگر نقش بهنوش (همسر کوروش) در سریال نقطه چین کیست؟ بیوگرافی و اینستاگرام ساناز سماواتی

ساناز سماواتی گفته که از دوران کودکی به بازیگری علاقه داشته و می‌خواسته یا فضانورد شود یا بازیگر! پس از اینکه به دانشگاه می‌رود، در حالی که دانشجوی ترم ۴ زبان بوده، در کلاس‌های بازیگری استاد سمندریان ثبت نام می‌کند و از بین ۲۰۰ نفر جز ۷۲ نفرات انتخابی قرار می‌گیرد. او پس از اینکه دوره‌های بازیگری را در کلاس‌های آزاد گذراند فعالیتش را از سال ۱۳۷۳ آغاز کرد و با فیلم حامی به کارگردانی «قدرت الله صلح میرزایی» وارد سینما شد.

همسر ساناز سماواتی

هومن حسین نژاد تدوین گر سینما و تلویزیون ، مدیر تولید و هماهنگی در دنیای سینما و تلویزیون ، همسر ساناز سماواتی است و این زوج پسری به نام برسا دارند.

بازیگر نقش بهنوش (همسر کوروش) در سریال نقطه چین کیست؟ بیوگرافی و اینستاگرام ساناز سماواتیبازیگر نقش بهنوش در سریال نقطه چین

ایشان در یک گفتگو درباره نحوه آشنایی با همسرش گفت :ما سر کار آشنا شدیم ، شبکه جام جم برنامه ای داشت به نام لحظه دیدار که درباره آداب و رسوم ایرانی و شیوه زندگی ایرانیان خارج از کشور بود من به عنوان مهمان به این برنامه دعوت شده بودم همسرم مدیرتولید و هماهنگی برنامه بود و ما با هم آشنا شدیم و چون به لحاظ فکری به هم نزدیک بودیم سرانجام ازدواج کردیم.

بازیگر نقش بهنوش (همسر کوروش) در سریال نقطه چین کیست؟ بیوگرافی و اینستاگرام ساناز سماواتیبازیگر نقش بهنوش در سریال نقطه چین

اوقات فراغت ساناز سماواتی
ورزش می کنم. به شنا، اسکی و بدنسازی علاقه دارم. مسافرت رفتن را نیز دوست دارم. قبلا رمان زیاد می خواندم. اما در زمینه تاریخ، فلسفه و روان شناسی مطالعه دارم و دوران بارداری فرصت خوبی شد برایم تا بسیاری از کتاب ها را بازخوانی کنم و نکات جدیدی را یاد بگیرم.

بازیگر نقش بهنوش (همسر کوروش) در سریال نقطه چین کیست؟ بیوگرافی و اینستاگرام ساناز سماواتی

پیج اینستاگرام

sanaz_samavatiii

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *