بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

سهند جاهدی بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری بوده و در ۴ شهریورماه ۱۳۷۵ در تهران به دنیا امده است و سابقه بازی در فیلم ها و سریالهای زیادی را در کارنامه اش دارد سریال آچمز ، هیئت مدیره ، محکومین ، سلام آقای مدیر و بچه مهندس از جمله کاری های سهند جاهدی در تلویزیون میباشد که در سریال زخم کار 2 نیز بازی کرده است در ادامه به بیوگرافی سهند جاهدی خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بیوگرافی بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری

سهند جاهدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد ۴ شهریور ماه ۱۳۷۵ در شهر ری می باشد.

او یک خواهر بنام پریا دارد که متولد 31 تیرماه 79 است.

سهند جاهدی با وجود اینکه سن زیادی ندارد، سالهاست که در عرصه ی بازیگر فعالیت می کند.

وی فعالیت خود را از دوران کودکی با برنامه های کودک و نوجوان آغاز کرد، ولی دلیل اصلی شهرتش همکاری با داریوش فرضیایی عمو پورنگ محبوب بچه ها در برنامه فوق برنامه در سن ۱۳ سالگی می باشد.

بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

سهند در برنامه فوق برنامه در سال ۱۳۸۸ به عنوان مجری در کنار امیرمحمد متقیان حضور داشت.

وی از طریق پسر دایی پدرش که کارگردان بوده به این عرصه وارد شده و اولین کار او فیلم دویدم دویدم بوده است.

همچنین ببینید:

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست +حواشی

بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری کیست + عکس جنجالی و بیوگرافی

بازیگر نقش شیدا در زخم کاری +عکس و سوابق

بازیگر نقش کیمیا در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی

سوابق

اولین بار در سال 1383 در حالیکه تنها 8 سال داشت با فیلم 110 ثانیه ای دویدم و دویدم به کارگردانی جواد مزدآبادی (پسر دایی پدرش) مقابل دوربین رفت.

بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

اولین تجربه سینمایی وی در سال 1384 در فیلم “تقاطع” به کارگردانی ابوالحسن داوودی می باشد. در سال 87 در حالیکه در سن نوجوانی قرار داشت برای نخستین بار با سریال “روزهای زیبا” به کارگردانی جواد افشار وارد تلویزیون شد.

همچنین ببینید:

بازیگر نقش فرناز در سریال زخم کاری کیست

بازیگر نقش سیما در سریال زخم کاری با تیپ خفن و جنجالی +عکس

بعد از تجربه های موفق در سریال عید امسال در سال 88 و سریال نوشدار از سال 92، کم کم توانست وارد دنیای حرفه فیلم و سریال بزرگسالان شود.

بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

او سال 96 در سریال محکومین بازی کرد ، در سال 97 سریال هیئت مدیره را داشت و در سال 98 با سریال آچمز نشان داد سیر صعودی مسیر هنری اش ادامه دارد.

بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی بازیگر نقش شهریار در سریال زخم کاری کیست +عکس جنجالی و بیوگرافی

بیوگرافی شهریار در زخم کاری ۲

گفتنی است سهند جاهدی بازیگر جوان بعد از حضور در سریال بچه مهندس ۴ به تازگی در سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان در نقش شهریار شفاعت نقش پسر رضا شفاعت با بازی مهران غفوریان را در این سریال بازی کرده است. این بازیگر جوان و آینده دار کشورمان که از کودکی در عرصه هنر فعالیت دارد به تازگی در فصل دوم سریال زخم کاری۲ بازگشت در نقش شهریار شفاعت پسر مهران غفوریان بازی کرده است
سهند جاهدی در بیست و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان که در همدان برگزار شد از وی تقدیر به عمل آمد. بازی سهند جاهدی در فیلم «یک وجب از آسمان»، مورد توجه قرار گرفته است. فیلم «یک وجب از اسمان»، از سوی داوران این جشنواره، فیلم برگزیده شناخته شده است.
وی همچنین در سریال های «مدرسه ما»، « سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی، «پس از سال‌ها»، « عید امسال»، «روزهای زیبا»، «محکومین»، «هیئت مدیره»، «آچمز»، «سلام آقای مدیر» و «بچه مهندس ۴» ایفای نقش کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. پریا خواهرش نیست دختر خاله سه سهند تک فرزند این قسمت اشتباه نوشتین بعدشم مهمترین سریال که بازی کرد سریال مدرسه ما بود که اون زمان خیلی بیننده داشت و معروف شد کراش دخترای ده هفتادی بود تو اون سریال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *