بازیگر نقش شیلان در سریال نون خ کیست +بیوگرافی نارین ایوبی و عکس

بازیگر نقش شیلان در سریال نون خ کیست +بیوگرافی و عکس

شیلان در سریال نون خ کیست

نارین ایوبی بازیگر نقش شیلان همسر وحید در سریال نون خ میباشد او متولد 30 خرداد 1369 در سقز بوده و سابقه بازی در تئاتر را دارد و تا به حال نمایش های زیادی را بازی کرده است اما مهمترین تجربه تلویزیون او سریال نون خ میباشد.

خانم ایوبی در سریال نون خ 4 و 5 بازی کرده و نقش شیلان همسر وحید را بازی میکند که به همراه نورالدین خان زاده به سفر میرود.

بازیگر نقش شیلان در سریال نون خ کیست +بیوگرافی نارین ایوبی و عکس

بیوگرافی نارین ایوبی

نارین ایوبی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در ۳۰ خرداد ۱۳۶۹ در شهر سقز استان کردستان به دنیا امده است او دارای لیسانس معماری بوده و فوق لیسانس بازیگری نیز دارد مهمترین تجربه بازیگری وی سریال نون خ است که موفق شد نقش پر رنگی را بازی کند و بازی او به خوبی دیده شود.

نارین ایوبی فرزند اول خانواده بوده و دو خواهر کوچکتر از خودش دارد.

سوابق

نارین ایوبی بازیگری را در سال 1389 با تئاتر اغاز کرد و موفق شد بازی های درخشانی را از خود به نمایش بگذارد یکی از مربیان او در کلاس های بازیگری نارین ایوبی را به سعید اقاخانی معرفی کرد تا در سریال نون خ بازی کند.

بازیگر نقش شیلان در سریال نون خ کیست +بیوگرافی نارین ایوبی و عکس

او در سریال نون 4 و 5 بازی کرده و نقش شیلان همسر وحید را بر عهده دارد.

بازی در نون خ 4 و 5

پخش فصل پنجم سریال نون خ از روز 15 فروردین 1403 در شبکه یک سیما آغاز شد.

این سریال طنز به کارگردانی سعید آقاخانی ساخته شده است.

داستان این سریال ادامه فصل قبلی است.

حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، امیر سهیلی، هومن حاجی‌عبداللهی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، هدیه بازوند، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، ندا قاسمی و صهبا شرافتی از جمله نقش آفرینان این سریال تلویزیونی‌ اند.

سریال نون خ 5 به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی در 25 قسمت در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما در سال 1402 تولید شده است. این سریال با محوریت محیط زیست ساخته شده است که داستان زندگی نورالدین خانزاده را روایت می کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *