بازیگر نقش مرضیه مقدم در سریال بچه مهندس 4‎ کیست +اینستاگرام

بازیگر نقش مرضیه مقدم در سریال بچه مهندس 4‎ کیست؟ بیوگرافی مهشید جوادی را به همراه سوابق هنری اش در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سریال بچه مهندس 4 هم در رمضان 1400 بر روی انتن شبکه 2 رفته است که بازم بازیگران این سریال به صدر رسانه ها و توجهات آماده اند خانم مهشید جوادی نیز از بازیگران اصلی این سریال است که در فصل سوم این مجموعه اضافه شد و حالا توانسته در فصل چهارم نیز در این سریال بازی کند.

بازیگر نقش مرضیه مقدم در سریال بچه مهندس 4‎

فصل سوم بچه مهندس در ماه مبارک رمضان در سال ۱۳۹۹ بر روی آنتن شبکه دوم سیما رفته و بازیگران جدید fi این مجموعه اضافه شده اند که یکی از آنها خانم مهشید جوادی بوده که نقش خانم مرضیه مقدم را بر عهده دارد و قرار است که در مقابل جواد جوادی در دانشگاه به رقابت بپردازد

بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس 4‎ کیست +اینستاگرام مهشید جوادی

حضور بازیگران جدید و سرشناس در فصل سوم این مجموعه بدون شک باعث جذابیت بیش از پیش سناریو خواهد شد

بیوگرافی مهشید جوادی

این خانم هنرمند در سال ۱۳۷۴ در شهر ارومیه چشم به جهان گشوده و از بازیگران شناخته شده کشورمان به شمار می آید

در سریال آنام در سال ۱۳۹۶ موفق شد که به شهرت فراوانی دست پیدا کند

بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس 4‎ کیست +اینستاگرام مهشید جوادی

این خانم هنرمند در سریال آنام نقش مارال را برعهده داشت

او در دنیای تئاتر زیاد ظاهر شده است و نمایش های قابل توجه ای رو اجرا کرده است. اما تاکنون در تلویزیون و سینما ظاهر نشده بود که با بازی در سریال “بچه مهندس ۳” این اتفاق نیز افتاد. او در این سریال در نقش دختری محجبه به نام “ریحانه” ظاهر شده است. وی همچنین سریال “پس از آزادی” را نیز در انتظار پخش از رسانه ملی دارد.

بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس 4‎ کیست +اینستاگرام مهشید جوادی

حالا حضور در سریال بچه مهندس ۳ نشان داده که از هنرمندان با استعداد تلویزیون می باشد که هر نقشی را به خوبی می‌تواند ایفا کند

وی در رشته بازیگری تحصیل کرده است و در عرصه تئاتر نیز تجارب فراوانی دارد  و حالا در سریال بچه مهندس نقش جدیدی را بر عهده گرفته است خانم مهشید جوادی در سریال سر دلبران و پدر نیز خیلی خوب ظاهر شده است

پیج اینستاگرام

instaپیج اینستاگرام mahshidjavadii

بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس 4‎ کیست +اینستاگرام مهشید جوادی

عکسهای مهشید جوادی بازیگر نقش مرضیه مقدم در سریال بچه مهندس 3‎ 

کارگردان بچه مهندس درباره ساخت فصل سوم این سریال عنوان کرد: از روز اول تصمیم این بود که شخصیت جواد را در سه مقطع تعریف کنیم بر این باور هستم که فصل میوه چینی فصل سوم است. جوادی چنین مسیری را پر فراز و نشیب را طی کرده است تا در فصل جوانی شکوفا شود. آقای وارسته در حال نگارش است و نیمی از سریال به طور کامل نوشته شده است و با صحبت‌هایی که با مدیران سازمان داشتیم تصمیم این است که فاز سوم ساخته شود اگر فاز سوم ساخته نشود این قصه ناقص است. منتهی ساخت فصل سوم و چهارم فاکتورهای مختلف دارد تا کار را دلچسب کند و الان نمی‌توانم بگویم قطعی ساخته می‌شود یا خیر.

بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس 4‎ کیست +اینستاگرام مهشید جوادی

مهشید جوادی، “بازیگر نقش مرضیه” در “بچه مهندس ۳” است که اینروزها شاهد هنرنمایی وی در نقش دختر چادری و مذهبی هستیم که با الناز مافی در یک گروه به نام کاوش کار میکند.

مهشید جوادی یکی از بازیگران اصلی و نقش اول بچه مهندس است که با تیپ و ظاهری متفاوت در کنار الناز مافی با بازی نسیم باقریان قرار دارد.

بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس 4‎ کیست +اینستاگرام مهشید جوادی

بازیگر نقش مرضیه مقدم در سریال بچه مهندس 3‎

مرضیه مقدم در اواسط سریال مضخص میشود که دختر دکتر توفیقی است و برای همین برایش دردسرهای زیادی به وجد می آید.

بازیگر نقش مرضیه مقدم در سریال بچه مهندس 3‎

معمولا بچه داستان‌ها یا قصه‌های فرعی در سریا‌ل‌های تلویزیونی به خصوص در مجموعه‌های هر شبی نقش مهمی در کشش مخاطب و نقشی کاتالیزوری در پیشرفت قصه اصلی دارند. از آنجایی که داستان زندگی جواد جوادی و دوستانش و چالش‌هایی که در مسیر زندگی آنها، اختراعشان، همکاری و همراهی با شخصیت تینا دارند خط محوری داستان محسوب می‌شود اتفاقات پرچالش و پرتنشثی مانند حادثه‌ای که در پخش قسمت نوزدهم این سریال رخ داد باعث می‌شود تمرکز مخاطب از شخصیت‌های اصلی داستان فاصله بگیرد و این مساله گاهی سریال را متضرر می کند.

بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس 4‎ کیست +اینستاگرام

بازیگر نقش مرضیه مقدم در سریال بچه مهندس 3‎

هشید جوادی یکی از بازیگران اصلی و نقش اول بچه مهندس است که با تیپ و ظاهری متفاوت در کنار الناز مافی با بازی نسیم باقریان قرار دارد.

خانم جوادی بازیگر جوان سینما، تئاتر و تلویزیون، متولد سال ۱۳۷۴ در اورمیه، دارای تحصیلات لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد ارومیه می باشد که با سریال آنام در نقش مارال به کارگردانی جواد افشار به مخاطبان معرفی شد و سکوی پرتاب او به سمت موفقیت و مطرح شدن شد

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

  1. بسیار زیبا و خوشگلی ولی با چادر بیشتر زیبا میشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *