بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش کیست + عکس جدید

بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش کیست + عکس جدید

بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش کیست

المیرا دهقانی بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش میباشد المیرا دهقانی بازیگر سینما و تلویزیون در خانواده ای گویا 5 نفره در تاریخ 5 شهریور 1373 متولد شده است او در آثاری همچون سریال تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه»، سریال تلویزیونی «همه‌چیز آنجاست» و سریال تلویزیونی «پرستاران (فصل دوم)» فعالیت داشته است.

بیوگرافی

او متولد 5 شهریور 1373 در شهر شیراز می باشد. به نظر تعداد اعضای خانواده المیرا دهقانی 5 نفره است و دو خواهر دیگر دارد. المیرا دهقانی دارای مدرک کارشناسی ارشد صنایع غذایی می باشد و تحصیلات مرتبط با بازیگری ندارد.

المیرا دهقانی فعالیت بازیگری را در سال 88 و در سن 15 سالگی زیر نظر سیامک کمالی در شهر شیراز شروع می کند و پس از اجرای چندین تئاتر موفق و برای ادامه تحصیل به تهران آمد و در کلاس های بازیگری محمد معتمدی شرکت کرد.

بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش کیست + اینستاگرام و عکس

همایون اسعدیان بار دیگر با مجموعه ای بی نهایت زیبا و نوستالژی وارد تلویزیون شده و خاطره انگیزترین سریال را ساخته است.

سریال لحظه گرگ و میش از دی ماه شروع شده و بازیگران جوان زیادی در آن حضور دارند.

بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش کیست + اینستاگرام و عکس

بازیگر نقش یاسمن در لحظه گرگ و میش

المیرا دهقانی بازیگری که در نقش یاسمن دختر خانواده دهه شصتی را بازی می کند و خواهر احسان می باشد.
بازیگر نقش احسان را در این مجموعه هنرمند علیرضا کمالی بازی می کند.

یاسمن دختری است که سراسر شور و عشق است و از حامد دوست برادرش خوشش آمده و درگیر عشقی نو نهال و تازه است.

نقش حامد را پاشا رستمی ایفا می کند که سوابق و آثاری فیلم و سریال زیادی را بازی کرده است.نقش یاسمن و نقش حامد

بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش کیست + اینستاگرام و عکس

سوابق

المیرا دهقانی در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 2 سریال مهم تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم المیرا دهقانی در این سال، بازیگری در سریال پرستاران (فصل دوم) به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی، علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید و سریال سایه بان به کارگردانی جمشید محمودی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی المیرا دهقانی بازی در سریال پرستاران (فصل دوم) بوده است. المیرا دهقانی سال 1396 سریال پرستاران (فصل دوم) نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با شهرام شاه‌حسینی همکاری داشته است. المیرا دهقانی توانست با بازی در سریال پرستاران (فصل دوم) تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر امین زندگانی، لیندا کیانی، سیاوش خیرابی و الناز حبیبی بر تجارب او افزود.

اما احساس حامد فعلا مشخص نیست ، اما در آینده او نیز درگیر یاسمن شده و ماجرای عشقی بین دو کاراکتر حامد و یاسمن ایجاد می شود.

عشقی در دهه شصت همراه با حجب و خجالت و متفاوت با عشق های امروزی که اکثرا عشق را با هوس اشتباه می گیرند.

نقش یاسمن و نقش حامد در لحظه گرگ و میش + اینستاگرام و عکس
یاسمن دختری که از پشت‌ پرده اتاقش وقتی که حامد به حیاط منزلشان می آید او را یواشکی نگاه می کند و این دید زدن ، حامد را نیز متوجه خود می کند.نقش یاسمن و نقش حامد

بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش کیست + اینستاگرام و عکس
عکس شخصی پاشا رستمی بازیگر نقش حامد

وی متولد 1363 و مهندش کشاورزی است و اما وارد کار هنر و بازیگری شده و می توانید بیوگرافی کامل پاشا رستمی را اینجا بخوانید.

نقش یاسمن و نقش حامد در لحظه گرگ و میش + اینستاگرام و عکس
عکس شخصی المیرا دهقانی بازیگر نقش یاسمن

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر متولد 1370 در شیراز است و آثار مهم و شاخصی چون هشت و نیم و دقیقه را بازی کرده و میتوانید بیوگرافی کامل را اینجا بخوانید

نقش یاسمن و نقش حامد در لحظه گرگ و میش + اینستاگرام و عکس

نقش یاسمن و نقش حامد در لحظه گرگ و میش + اینستاگرام و عکس
المیرا دهقانی در گفتگو با «سینماسینما»، در مورد جریان انتشار این تصویر چنین توضیح داد: «آقای شاه‌حسینی چندان تمایلی نداشتند عکسی از من با گریم، پیش از نمایش بخش‌های مربوط به بازی‌ام در سریال منتشر شود و با اینکه هیچ‌گاه دلیل این موضوع را از او نخواستم، اما به نظرم هدف ایشان آن بود که انتشار تصویر من با گریم ذهنیت مخاطب را بهم نریزید.»

همچنین ببینید بازیگر نقش حنانه در سریال لحظه گرگ و میش کیست

او ادامه داد: «من در این سریال در نقش زنی جذامی و مسن‌تر از خودم بازی کرده بودم. تصور می‌کنم آقای شاه‌حسینی نمی‌خواستند با انتشار عکس من قبل از پخش سریال برای مخاطب ذهنیت ساخته شود و اختلاف سنی خود من و نقش روشن شود تا به این ترتیب در تاثیرگذاری و باروپذیری نقش خدشه‌ای وارد نشود.»

بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش کیست + اینستاگرام و عکس

پس از آن در تئاترهاى مختلفى در تهران و شیراز در سبک هاى متفاوت (سورئالیستى، رئالیستى، فرمالیستى) با کارگردان هایی چون کمالى سروستانى، محمد یعقوبى، میترا مؤمنى، رضا ثروتى و … همکارى کرد. علاقه شدید دهقانی به بازیگرى باعث شد که در اوقات فراغت هم نمایش‌هاى تک نفره و پرفورمنس در کافه ها و پلاتوهاى خصوصى اجرا کند. در اواخر سال ١٣٩٢ با اجراى تئاتر «پرتره ناتمام از کلاغ سفید» به کارگردانى سپیده کریمى در فستیوال بین الملل دانشکده هنر، موفق به کسب بورسیه بازیگرى از دانشکده موسیقى و تئاتر تالین از کشور استونى شد و یک دوره بازیگرى «از تمرین تا اجرا» را در تالین سپرى کرد که تجربه منحصر به فردى بود. یکى از داوران این فستیوال او را براى ایفاى نقش به شهرام شاه حسینى معرفى کرد که اولین تجربه حضور این بازیگر مقابل دوربین در سریال «همه چیز آنجاست » را رقم زد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *