برد شرمن داماد رضا پهلوی کیست چکاره است و اهل کجاست

برد شرمن داماد رضا پهلوی کیست چکاره است و اهل کجاست

برد شرمن داماد رضا پهلوی و همسر ایمان پهلوی (نوه شاه) است وی متولد 1373 در ماساچوست امریکا است و دارای فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آریزونا است او 4 سال است که ریاست شرکت لوچی بر عهده دارد که ایمان پهلوی یکی از طراحات این شرکت است برد شرمن همچنین دارای یک شرکت اطلاعات و تکنولوژی است.

مراسم ازدواج و عروسی دختر رضا پهلوی در ماه محرم خشم مردم را برانگیخته است این در حالیست که رضا پهلوی پیشتر گفته بود که شیعه است و بسیار متدین میباشد اما با برگزاری جشن عروسی دخترش در ماه محرم 1402 حسابی مردم را خشمگین کرده است.

برد شرمن داماد رضا پهلوی کیست

روز گذشته تصاویری از مراسم ازدواج ایمان پهلوی فرزند کوچک رضا پهلوی در فضای مجازی دست به دست میشد که برخی از کاربران مدعی هستند او با شخصی به نام برد شرمن ازدواج کرده است ازدواجی که سر و صدای زیادی به پا کرده است و گفته میشود داماد رضا پهلوی از تاجران و ثروتمندان آمریکایی است است البته برخی ها او را با برد شرمن نماینده مجلس آمریکا به اشتباه گرفته اند.

ایمان فرزند دوم رضا پهلوی است و نام کاملش ایمان لعیا است. وی در تاریخ 21 شهریورماه سال 1372 در آمریکا متولد شد و تحصیلات خود را در دانشگاه میشیگان آمریکا، با دو مدرک لیسانس هنر در گرایش های ارتباطات و روانشناسی به پایان رسانده است. ایمان پهلوی هم اکنون مدیر ارشد و همکار بازاریابی شبکه در شرکت امریکن اکسپرس است.

برد شرمن تاجر و سرمایه دار آمریکایی فعال در شبکه تکنولوژی و فناوری است که در سال 1367 در نیویورک متولد شد و در رشته تحصیلی مدیریت بازرگانی درس خواند. او در حال حاضر رئیس شرکت لوچی است که در زمینه اطلاعات و تکنولوژی فعالیت دارد.

برد شرمن داماد رضا پهلوی کیست چکاره است و اهل کجاست

ایمان پهلوی کیست

ایمان پهلوی فرزند کوچک رضا پلهوی بوده که در 21 شهریورماه 1372 در آمریکا به دنیا آمده است و دارای لیسانس ارتباطات و روانشناسی دارد او همچنین مدیر بازاریابی شبکه در شرکت امریکن اکسپرس است

برد شرمن تاجر و سرمایه دار امریکایی فعال در شبکه فناوری و تکنولوژی میباشد او در سال 1367 شمسی در نیویورک متولد شده است و رشته تحصیلی اش مدیریت بازرگانی میباشد او همچنین  او مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی را از دانشگاه آریزونا آمریکا اخذ کرده است و در حال حاضر رئیس شرکت لوچی میباشد که در زمینه اطلاعات و تکنولوژی فعالیت دارد.

برد شرمن داماد رضا پهلوی کیست چکاره است و اهل کجاست

ماجرای ازدواج

برد شرمن همسر ایمان پهلوی دارای چند برج تجاری در ایالات فلوریدا آمریکا است او در مرداد 1402 با ایمان پهلوی دختر رضا پهلوی ازدواج کرده است! برد شرمن در حال حاضر در لس آنجلس و نیویورک دارای شرکت بزرگ لوچی است، شرکتی که در زمینه اطلاعات و تکنولوژی مشغول به کار است. ازدواج برد شرمن و ایمان پهلوی جنجال زیادی به راه انداخته است و بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی کنجکاو شده اند که برد شرمن کیست و چگونه با ایمان پهلوی آشنا شده و ازدواج کرده است!

ایمان پهلوی و برد شرمن با هم همکلاس بوده اند که به آشنایی آنها منجر شده و در نهایت ازدواج کردند. برد شرمن درباره پدربزرگ ایمان پهلوی وقتی جستجو کرده است، بسیار متعجب شده و از سرنوشت او حسابی شگفت زده شده است.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *