فیلم کامل برق گرفتگی اسلامشهر مرد میوه فروش خشک شد (18+)

فیلم کامل برق گرفتگی در اسلامشهر مرد میوه فروش خشک شد (18+)

روز گذشته مرد 55 ساله میوه فروش که در اسلامشهر (در منطقه سالور در نزدیکی شهرستان بهارستان) که برای وصل کردن سیم برق و روش کردن لامپ از بالا ترانس دکل برق فشار قوی بالا رفت به علت عدم نکات ایمنی دچار برق گرفتگی شدید شد و بر اثر سوختگی شدید فوت کرد.

فیلم دوربین مدار بسته از لحظه بالارفتن فرد میانسال از دکل برق فشار قوی را مشاهده میکنید این مرد میانسال چگونه به علت سهل انگاری جانش را از دست داد.

این مرد برای اینکه بتواند با وصل کردن سیم به دکل برق لامپی برای کسب و کار خود نصب کند به یک باره دچار برق گرفتگی شد.

بر اساس گزارش شاهدان، این مرد میوه فروش حدود ۵۵ ساله در میدان قائم اسلامشهر، برای اتصال سیم‌ برق به ترانس، بالای تیر برق رفته بود که در این حین دچار برق گرفتگی شد و به‌ سرعت جان باخت.

همچنین ببینید:

فیلم کامل برق گرفتگی مامور اداره برق بندر انزلی 

فیلم کامل برق گرفتگی پدر و پسر حین شنا در حوض میدان (18+)

دکل های برق فشار قوی دارای میدان مغناطیسی میباشد که تا یک متر و حتی دو متر هر شخصی نزدیک منطقه برق دکل شود دچار برق گرفتگی خواهد شد و اصلا نیازی نیس به سیم برق دست بزند علت برق گرفتگی های افراد بر روی دکل های برق فشار قوی این مسئله میباشد که خیلی ها آگاهی ندارند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. چرا انقد دروغ میگین برق گرفتگی کلاتوخیابون بوده صحنه دوم مغازه موتورفروشی وهمه چیزهست صحنه ها باهم یکی نیست برق گرفتگی درکارنیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *