برنامه شفته وینی ویدز ترویج بی بند و باری در فضای مجازی

برنامه شفته وینی ویدز ترویج بی بند و باری در فضای مجازی

برنامه شفته وینی ویدز ترویج بی بند و باری

وینی ویدز یوتیوبر جوان با الگو گرفتن از برنامه‌های غربی ویدیوهایی را تولید میکند که به هیچ عنوان مناسب نوجوانان ایرانی نیست این درحالیست که او توانسته توجه نوجوانان را به خود جلب کرده و او را دنبال کنند.

برنامه‌های این پسر جوان صرفاً ترویج زندگی بی بندوباری غرب است از تشویق دختران و پسران نوجوان به دوستی‌های بی‌هدف گرفته تا تبلیغ رفتارهای خارج از عرف و فرهنگ ایرانی از جمله اقدامات این پسر جوان است.

وینی ویدز که در روزهای اخیر با انتشار خبر بازداشتش و مسدود شدن پیج‌های مجازی او مورد توجه قرار گرفته بود حالا مجدداً آزاد شده و به کار خود ادامه می‌دهد.

وینی ویدز خیلی زود توانست در شبکه‌های اجتماعی دنبال کننده‌های خود را افزایش دهد و خیلی خوب می‌داند که چگونه نوجوانان را جذب کند.

۹۰ درصد دنبال کننده‌های او پسران و دختران نوجوانی بوده که کارها و رفتار و صحبت‌های وینی ویدز برایشان جالب است.

حالا این پسر جوان خواسته یا ناخواسته از روی آگاهی یا ناآگاهی بی بندوباری را تبلیغ می‌کند که قطعاً رنامه‌ها و تولید ویدیوهای او هیچ گونه نکات مثبتی برای نوجوانان نخواهد داشت و صرفاً برای الا بردن دنبال کننده‌های خود و گرفتن تبلیغات است.

همچنین ببینید

بیوگرافی وینی ویدز (viny) یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ جنجالی

وینی ویدز یوتیوبر معروف ایرانی است که در تهران متولد شده و از سال ۲۰۲۰ فعالیت خود را در یوتیوب شروع کرده است. با تولید محتوای طنز، سرگرمی، چالش، و ولاگ، توانسته است جای خود را در لیست بهترین یوتیوبرهای ایرانی جا دهد و بیش از ۱.۵ میلیون دنبال‌کننده جذب کند. با درک نیاز مخاطبان فارسی زبان به محتوای باکیفیت و سرگرم‌کننده، او توانسته است جایگاه خود را تثبیت کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *