بیوگرافی بسیجی شهید محمد محمدی و نحوه شهادت

بسیجی شهید محمد محمدی کیست بیوگرافی و نحوه قتل و شهادت این شهید و دستگیری عوامل شهادت وی را در این  صفحه ببینید.

ایشان یکی از بسیجی های متدین بوده که روز گذشته توسط اراذل اوباش با ضربه چاقو به قتل میرسد.

ماجرا از این قرار بوده که او هنگام رفتن به خانه چند اراذل و اوباش را میبیند که به یک خانم جوان با صدای بلند فحاشی میکند و این محمد محمدی به سمت انها رفته و از اراذل میخواهد که عفت کلام داشته باشند و در مقابل زن و بچه های مردم فحاشی نکند اما این اراذل با او درگیر شده و با ضربات چاقو وی را به قتل میرسانند.

بیوگرافی بسیجی شهید محمد محمدی و نحوه شهادت

بر اساس اظهارات شاهدان حادثه، چند نفر از اراذل و اوباش در منطقه “تهرانپارس” در حین پارک ماشین و خرید نان به اتومبیل خانمی برخورد کرده که پس از اعتراض آن خانم و ورود نانوا به ماجرا، درگیری آغاز شد.

به گفته شاهدان، اراذل و اوباش با الفاظ بسیار رکیک و ناموسی و با صدای بلند، خانم مورد نزاع و نانوا را مورد خطاب قرار داده و فضای رعب و وحشت در محله ایجاد نمودند. در همین حین پاسدار بسیجی محمد محمدی وارد صحنه شده و از اراذل و اوباش درخواست می کند که در انظار عمومی، عفت کلام را رعایت کرده و به درگیری خاتمه دهند.

اما اراذل و اوباش که در ابتدا 2 یا 3 نفر بودند به فحاشی ادامه دادند و با این پاسدار بسیجی نیز درگیر شده و سایر دوستان خود را نیز مطلع کردند.

بیوگرافی بسیجی شهید محمد محمدی و نحوه شهادت

سرانجام در جریان درگیری 7 نفر اوباش با این بسیجی ناهی از منکر، یکی از این اراذل که از قبل چاقویی با خود به همراه داشت با آن به پهلوی این بسیجی ضربه وارد می کند که به دلیل عمق زیاد این ضربه و پاره شدن ریه و قلب بسیجی محمدی، تلاش های پزشکان برای مداوا و احیای وی بی نتیجه ماند و این بسیجی به شهادت رسید.

گفتنی است دو نفر از این اراذل در صحنه جرم دستگیر شده اند و 5 نفر دیگر از جمله ضارب متواری هستند.

بر اساس این گزارش «محمدی» به دلیل عمق زیاد ضربه چاقو و پاره شدن ریه و قلب دچار وضعیت وخیم جسمانی شده و تلاش پزشکان برای مداوا و احیای وی نیز بی‌نتیجه مانده بود.

گفته می‌شود ۲ نفر از این اراذل در صحنه جرم دستگیر شده‌اند و چند نفر دیگر از جمله ضارب متواری است.

شهید محمدی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج انصارالامام تهران بود.

۴ نفر از عوامل به هویت آرمان ۱۸ ساله، مهدی ۲۶ساله، هادی ۲۴ساله و افشار ۳۵ساله در منطقه خاک سفید دستگیر شدند که در تحقیقات پلیسی به مشارکت در نزاع منجر به قتل با انگیزه نزاع و درگیری اعتراف کردند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

3 نظر

  1. خدا لعنت کنه اینایی رو که امنتین جانی و مالی و روانی مردم رو به خطر میندازند!
    و خدا رحمت کنه این شهید با غیرت رو

  2. والله جیگرم سوخت … خدا لعنت کنه قاتلین این شهید عزیز رو … خدا لعنت کنه هر کس ک امر به معروف و نهی از منکر رو تو جامعه کمرنگ کرد تا این اراذل فرومایه اینطوری ب ملت مسلط بشن…
    خدا به خانوادش صبر بده …

  3. روحش شاد باشه.خدا لعنت کنه اراذل و اوباش بی وجود رو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *