بچه دار شدن دنیا جهانبخت و مهراد جم

بچه دار شدن دنیا جهانبخت و مهراد جم +عکس فرزند دنیاجهانبخت و مهراد جم را درا ین بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای بچه دار شدن دنیا جهانبخت و مهراد جم

دنیا جهانبخت مدل معروف در اینستاگرام پیجی جدید را معرفی کرد و گفت که این پیج متعلق به فرزند من و مهراد است که تازه به دنیا امده است

بچه دار شدن دنیا جهانبخت و مهراد جم +عکس فرزند دنیاجهانبخت و مهراد جم

بعد از این پست بسیاری از هواداران مهراد جم به او تبریک گرفتند و برخی دیگه از اینکه مهراد تصمیم گرفته دنیا جهانبخت را به عنوان همسر خود انتخاب کند و حتی بچه ای از هم داشته باشند به شدت انتقاد کردند.

مهراد جم که توانسته بود در ایران مجوز بگیرد و حتی صدا و سیما کارهاییش را پخش کند در نهایت در تصمیم عجیب راهی خارج از کشور شد و با ددنیا جهابخت وارد رابطه گردید و به صورت رسمی از ادامه فعالیت در ایران صرف نظر کرد.

این در حالی بود که امیر تتلو تلاش زیادی کرد که در ایران مجوز بگیرد و زیر پرچم کشور خودش فعالیت داشته باشد اما در نهایت به او مجوز داده نشد و ایران را ترک کرد.

گفنیست دنیا جهانبخت مدل و یکی از شاخ های اینستاگرام است که زاده 30 آبان سال 1368 در شهر تهران است. او لیسانس رشته گرافیک از دانشگاه آزاد دارد.او در یک خانواده 4 نفره زندگی می کند و پدر او فوت کرده است. هم اکنون در ترکیه زندگی می کند و قصد دارد به آمریکا مهاجرت کند. او بعد از پایان یافت تحصلاتش به همراه خانواده به استانبول ترکیه مهاجرت کرد. هم اکنون منتظر است تا بتواند اقامت دائمی آمریکا را نیز به دست آورد.

دنیا جهانبخت هنر خاصی ندارد، تحصیلات آنچنانی هم ندارد. او در ابتدا حضور کمرنگی در دنیای مد داشت و به عنوان مدل پوشاک و میکاپ آرتیست فعالیت می کرد، نقطه اوج شهرت او زمانی بود که برای عشق از دست رفته اش (ساسی مانکن) اظهار ناراحتی می کرد.

دنیا جهانبخت از زمانی معروف شد که به خاطر ساسی مانکن خواننده آن ور آبی اقدام به خودکشی کرد و با گریه و زاری بدبختی خود را فریاد زد. او در ادامه برای جذب فالورهای بیشتر از هیچ کاری گریزان نبود تا اینکه مهراد جم خواننده جوان ایرانی که در ابتدای کار حرفه ای خود بود در تصمیمی ناگهانی از ایران خارج شد . این خواننده پاپ کشورمان پس از خروج از کشور از ارتباطش با دنیا جهانبخت خبر داد.

جهانبخت از همان روزهای اول حضور مهراد جم در خانه اش چند بار در لایو های مختلف گفته بود دوست دارد بچه دار شود و حالا صفحه ای برای بچه خود درست کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *